Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen következmémyekkel kell...

Milyen következmémyekkel kell számolni, ha 1-2 évig párologhatott a kocsiban a fagyálló hűtőfolyadék a fülkében? Nem vettük észre.

Figyelt kérdés
Kiderült csupa víz a szőnyeg alatt a filc, majd a szőnyeg is átitta es a gumiszőnyeg alatt átütött. Akkor vettem észre mikor tölteni kellett a rendszerbe. Lassan szivárgott a hűtőből. Nem éreztünk különösebb szagot az autóban. Egyszer takaríras közben lattam, hogy vizes a gumiszőnyeg alja, én ügyesen nedves porszívóval kiporszívóztam, áttöröltem. Nő létemre azt hittem megint beázott az autó . Szóval már itt károsítottam az egészségünket, mert kesztyű nélkül csináltam, ki tudja mit fogdostam össze. Nagyon aggaszt mert olvasom mennyire káros a fagyálló. Félek, hohy a gyerekeim miattam lesznek betegek. Mi történhet, mire figyeljek? Nem tudom miota szívhattuk a fagyálló páráját.
ápr. 13. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Hát tartós tejet ne vegyél.😂
ápr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
,😪😪
ápr. 13. 14:37
 3/5 krwkco ***** válasza:

Nem lesz semmi bajotok. Az etilénglikol nagy mennyiségben mérgező. De kis mennyiségben nem jelent tartós ártalmat. Régebben volt egy olyan bortrány, hogy Burgenlandban etilénglikolt kevertek a borba, hogy édesebb íze legyen. Az emberek nem betegedtek meg. Persze nagy botrány lett belőle, de nem azért, mert kimutatható egészségügyi következményei lettek volna.

[link]

Szóval érdemes kesztyűt viselni vagy kezet mosni, ha fagyállóval dolgozik valaki. De utólag, nálatok senkinek nem lesz baja.

ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne idd meg! Amúgy gyakorlatilag semmi bajod nem lesz tőle.
ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen autó? Márka, típus?
ápr. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!