Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autó néha nehezen indul,(vo...

Az autó néha nehezen indul,(volt amikor nem indult)kicseréltem a főtengely jeladót és jobb lett de viszont nem tartott sokáig és most ismét nehezen indul, akkor most vezérműtengely jeladó hiba lehet? Mi különben ennek a két jeladónak a különbsége?

Figyelt kérdés

Hogy veszem észre ha az egyik rossz vagy a másik? Van valami ismertető jele?

Net szerint szinte hasonló, most akkor hogy tudom kideríteni, hogy melyik a rossz?

Sajna muszáj gyárit vennem és ugye ezek 60-80 ezer ft.-okba kerülnek, és nincs akkora vagyonom hogy mindkettőből vegyek ennyiért.

Gép meg sajna nem ír hibát.



ápr. 13. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Szaki tudja megállapítani élőadatból, hogy melyik rossz a random cserélgetés helyett.

Nekem (VAG), mindkettőt kellett cserélni, hogy teljesen megoldódjon. Igaz 300k+ km van az autóban már

ápr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!