Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul a robogóm. 4 ütemű...

Nem indul a robogóm. 4 ütemű kínai 50 ccm-es. Tippek esetleg?

Figyelt kérdés
Eléggé nehen indult hidegen aztán már melegen is. Szét szedtem a karburátort kitakaritottam új csöveket tettem fel hátha az volt a baj új gyertyát is kapott. Össze raktam és első indításra(miután megtelt benzinnel a karburátor) elindult. Egy kicsit ment aztán le állítottam majd újra próbáltam és indult. De egy fél óra állás után nem indult és akárhogy tekertettem vagy rugóm nem indul. Tippek lennének hogy mit nézzek meg? Ha nem muszáj nem akarom szerelőhöz vinni. Előre is köszönöm!

ápr. 13. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A hő esetleg megváltoztathat valamit...pl: nincs szikra, vagy gyenge...nincs elég üzemanyag...


Nem kell cserélni semmit, azt kell alaposan megvizsgálni, ami eddig jól működött...

Nyugodtan, de alaposan..


Sok szerencsét

ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen, cserélgettem mindent is, aztán inkább eladtam alkatrésznek. Vegyél valami japánt inkább.
ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Át néztem állítottam a szelephézagokon és a gyújtáson is. És mostmár úgy nézz ki hogy jó indul 2.rugasra.
ápr. 17. 20:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Ismételten segítséget kérnék elment a gyújtás róla egyik pillanatról a másikra! Volt itthon egy másik cdi de azzal sem add gyújó ívet. Esetleg vkinek vmi tapasztalat? Előre is köszönöm
ápr. 25. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!