Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németországban, illetve...

Németországban, illetve ausztriában mindenki részletre veszi az autókat?

Figyelt kérdés
4 éve németországba élek.. sok sok új autót látok az utakon. és felmerült a kérdés hogy sokan inkább részletre fizetik pl. 4-5 év-ig? jó persze megvan az a réteg aki rögtön kiad 20-ezer eurót egy uj autóra,de az kevés. van valakinek tapasztalata?

ápr. 15. 01:47
 1/8 anonim ***** válasza:

En vettem anno hitelre kocsit, de mostansäg max 2-4 evre veszek valami olcsobbat, olcson fönntarthatot...

18 eve elek itt es az elmult 10 evben nem lätzam olyan ujautot amiert en havonta fizetnek x összeget...

ápr. 15. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én ha akarnám akkor egy szép VW t-roc-ot vennék havi 300 euró-ért amiben már beleadnák előre 7-8 ezer eurót
ápr. 15. 05:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a java így veszi. vagy csak lízingeli.
ápr. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:
69%

Több okuk van így venni,én is így vettem.

Egyik az hogyalacsonyabb a kamat így kb mire letörlesztik amivel többet fizetnek az kb inflációban el is megy. Másik pedig hogy nem kell egyszerre nagy összeget kifizetni így még ha meg is van a kp-d rá azt befektetheted olyan helyekre ahol több pénzt hoz mint a hiteltörlesztésből adódó ráfizetés.

ápr. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Es azt sem szabad elfelejteni, hogy sokan hasznälnak cegautot, ahol kb mindent is a munkaado fizet, te meg csak az "adot"...

Nälunk a ceges garäzsban kb a parkolo kocsik 2/3-a ceges kocsi, hamburgi rendszämmal(lenn a bajor-oszträk hatärnäl)...

ápr. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdés: "mindenki"

Kérdés kifejtésében: "jó persze megvan az a réteg"


Szerintem ezzel meg is válaszoltad a saját kérdésedet.

ápr. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A többség úgy veszi, mert nagyon jók a konstrukciók és mert havi 300 euró a legtöbb család költségvetését nem zavarja meg annyian. Viszont keveseknek van meg egyben az ára.


Na meg itt van az, amit írnak, hogy ha megvan az összeg se mindig éri meg egyben kifizetni.

ápr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szerinted Németországban mindenki zsebből kifizet 50 ezer eurót drága autókra? A többség ott is hitelre veszi vagy lízingeli.
ápr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!