Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért változozz az autóm...

Miért változozz az autóm rendszáma 2007-ben? Ugyanúgy magyarországi volt előtte.

Figyelt kérdés
Nézegetem a kocsink előéletét. 20 éves autót hát szép, 9 tulajdonos. De ami megdöbbentett, a képekből látom 2007-ben teljesen új rendszáma lett. Ugyanúgy 3 betű-3 szám. Miért történik ilyen?
ápr. 15. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
elhagyta
ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
vagy ellopták
ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden lehet. Pl. egyedi rendszámot kért rá az autó első tulaja, majd miután eladta a kocsit, a rendszám maradt a tulajnál, az autó meg kapott újat.

Volt kollégám mesélte, hogy az apja lekaparta a regisztrációs matricát az autóról mert zavarta őt. Na, új rendszámot kapott akkor is az autó.

Egyszer néztem egy kocsit, annak is változott a rendszáma: Magyarországon forgalomba helyezték, pár év után kimentek az autóval külföldre, ott kaphatott ottani rendszámot, majd mikor visszajöttek vele Magyarországra sok évvel később akkor megint kapott egy új magyar rendszámot.

ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ügyfélkapun végignéztem a fotókat, sem az előző, sem a következő rendszám tuti nem egyedi , olyan snassz, átlagos.
ápr. 15. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért újat igényeltek rá. Felesleges találgatni, a pontos okot az akkori tulaj tudná megmondani.

Lelopták, elhagyta, szélvédőt kellett cserélni, ki volt vonva, vagy sziplán csak zavarta mondjuk a GAY-*** rendszám. Stb...

A tulajok száma sem jelent semmit. 19 éves autóm van, 7 éves korában került hozzám. 7 évesen papíron én lettem a 6. tulaj. A gyakorlatban meg pontosan ismerem az autó élőéletét, a 2. használója vagyok. Csak annyi a történet, hogy raktáron lévő hitelre vett céges autó volt eredetileg, amit megvett a cég alkalmazottja, aki új kora óta kizárólagosan használta, aztán eladta nekem.

ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem azt látod a rendszámon,hogy ez egyik még magyar zászlós a másik meg már úniós? Mert ebben az esetben simán lehet a tulajdonos mániája hogy neki úniós rendszám kell. Most is volt itt jópár kérdés,amiben páran a mostani újat szerettél volna a kocsijukon látni.

Amennyiben meg mindkettő úniós,akkor az is lehet,hogy szélvédőcserekor elhagyták a regisztrációs matricát, és ilyen esetben nem pótolja az okmányiroda, hanem kénytelen a tulaj új rendszámot kiváltani az autójára.

ápr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!