Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egészségügyi alkalmasságit...

Egészségügyi alkalmasságit csak saját háiorvosnál lehet csináltatni?

Figyelt kérdés
2017 óta nem mentem hozzá, mert idiöta és majdnem meghaltam miatta. Szemészetre előtte menjek el? Ha hozzá kell menni, inkább nem hosszabbítok.
ápr. 16. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Nem csak nála. Nekem pl. a háziorvosom asszisztense csinálta múltkor, aztán keresett egy orvost az épületben, aki aláírja.

Előtte meg gyerekorvosom volt, mindenféle vizsgálatot csinált, szemészhez is el akart küldeni, pedig 2 hónappal korábban voltam a magánszemészemnél, akkor még jogsiztam, az autósiskola mondta, melyik vén orvoshoz kell menni rendelési idő előtt, hogy egy vérnyomásmérés után kiadja az alkalmasságit. Találd fel magad, kérdezz körbe lokálisan.

ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, anno nekem is a gyerekorvosmhoz kelett volna menni, de az szarozott volna és nekem gyorsan kellett a papír a tanfolyam miatt. Én is egy idős orvoshoz mentem, aki hasonló módon járt el, meg sem nézte a szemem és nagyon boldog voltam. Sajnos ő már nem rendel, pedig amúgy elutaznék hozzá bárhova. Vidéken lakom és itt eléggé korlátozottak a lehetőségek, egy orvos csinálja az egész környéket. Nekem azt mondták,.most már csak a sajáthoz lehet (anyámat vérvételre, szemészetre, EKG-ra, meg tüdőröntgenre is elküldte), vagy munkahelyen üzemorvoshoz. Nem találok releváns cikket a témában. Próbáltam máshol tanácsot kérni, ott oltogattak, hogy tompalátással ne vezessek, veszélyeztetem őket stb.
ápr. 16. 21:15
 3/3 anonim ***** válasza:
34%

Hülyeség. Bárhova lehet, _ahol megvizsgálnak_. Gondolom neked azért adták ezt a fals infót, mert le vannak terhelve. Velem pont ezért csinálja rendelési idő előtt az asszisztens, aztán majd keres pecsétet meg aláírást. Csúnya leszek, a városi facebook csoportban többre fogsz menni, mint itt.


Mert a kérdésedre az a válasz, amit itt adhatunk, annyi, hogy: jogilag az ország bármely orvosa kiadhatja az alkalmasságit.

ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!