Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 2.4 v6 benzin, vagy...

Audi A6 2.4 v6 benzin, vagy 3.0 V6 TDI? Megjártam már a dízellel. Mik a vélemények? 2005-2006 az évjárat. Fenntartási költség? Mihez drágább hozzányúlni? Vezérlés stb?

Figyelt kérdés

ápr. 18. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Az A6nak van súlya, kell neki a turbó, ha esetleg nem akarsz semmiképpen dízelt, akkor is 3.2.
ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És motor konstrukcióban 2.4-3.2 szerviz költség gondolom nem ugyan annyi, illetve hogy mennyire megbízható? Ez lenne a fő irány, a megbízhatóság
ápr. 18. 21:37
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

inkabb 2.0t benzin a4. ebbol viszont valszeg a 3.0tdi megy jobban, hogy melyik a zsebbenyulosabb, jokerdes.

a 3.0 vezerlescserejenel lehidalsz majd az biztos

ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazából A6 ami igazán be jön, nyílván nem gyorsul úgy a 2.4 mint a 3.0 TDI de ezt mellőzve szeretnék több szempontot, esetleg akinek volt az egyik alany vagy esetleg mindkettő, mik a tapasztalatok.
ápr. 18. 21:46
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves barátomnak 530-a van Neki 1 milkát mondtak a vezérlésre…
ápr. 18. 21:46
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
kb a 3.0v6 dizelnek is ottkorul lehet a vezerles. ez nem egy suzuki, itt fenttartani nagyobb cucc, mint megvenni
ápr. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

"Megjártam már a dízellel"


2007 óta mindig van 1 dízeles autó a családban, sose jártuk meg egyikkel sem.ja de, egyszer beragadt a kezifek. de mondjuk nem is lezuhant audi, bmw, mercedes egyik sem...

ápr. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 Az egy dolog, de ezek öreg autók, ki tudja milyen előélettel, olyan dízellel még én sem szívtam meg amit fiatal kora óta mi hajtottunk, de olyannal már jópár ismerős szívta meg amit használtan tizenévesen vett, a franc se tudja vajon hanyadik óratekerés után.
ápr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha keresel egy 232 lovas ASB-t azzal annyira rosszul nem jársz,golyóálló motor, csak kérdezz utána a vezérléscserének, hogy a te szerelőd, vagy nálad a környékbeli szervizek ezt mennyiért vállalják rajta, ugyanis ez nem 2ft, és nem is 2 perc. Nyílván benne van a korában hogy üzemanyagrendszerezni kell stb stb. De ezeket egyszer kell megcsinálni, utána meg évekig csak olajat és szűrőt cserélni kell és élvezni. Az A6ba egyszerűen nem illik ez a 2.4es motor, az A4et gyönyörűen repíti, de az A6 egy “kicsit” elhízottabb jószág, ebbe kell a nyomaték hogy elinduljon. Nem véletlenül 3.0tdi a piacon lévők döntő többsége.
ápr. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Ismerősnek volt 3.0tdi de nem sokáig, pár év talán.


Amiket összegeket mondott attól padlót fogtam.

200e az olaj és szűrők cseréje

1 millió a vezérlés

futóműben cseréltek pár dolgot, fél millió.


Szóval ha ilyet veszel legyen pár millió tartalék a fiókban csak az autóra!!!

ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!