Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Be tud mérni a trafi?

Rubok113 kérdése:

Be tud mérni a trafi?

Figyelt kérdés
Sziasztok,az volna a kérdésem hogy faluban egyenes úton kb 5-600 méterre állt kint a trafipax, viszont előtte kb 5-6 méterre ált egy autó aminek le volt sötétítve a hátsó szélvédője,az a lényeg hogy letud fényképezni az előtte álló autó szélvédőjén keresztül?

ápr. 19. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Te valamit benéztél.
ápr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul fogalmaztam én 5-600 méterre voltam a trafipaxtol amikor megláttam hogy kint ál,akkor még többel mentem a kelleténél,de a trafi elott ált egy másik autó és jóformán kitakarta a mérő autót,remélem így érthetőbb
ápr. 19. 08:37
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Persze hogy érthető. elsőre is az volt. Nem kell gyorsan menni, és nincs kérdés. Hova olyan sietős? Azért a zsaruk nem annyira agyatlanok, hogy úgy állítsák fel a háromlábat, hogy ne lásson semmit.

A lézeres cucc másfél kilométerről is tudja, hogy gyorsan haladsz, csak a rendszámhoz kell közelebb lenned.

Az 50 helyett 65 nem kis különbség. Ha gyorsabban mentél, jöhet csekk.

ápr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,nem ki oktatást,hegyi beszédet kértem,hova ilyen sietős? Az legyen az én dolgom,esetleg te egész életed során nem voltál késésben?

Igazából a kérdésemre, hogy a rendőr autó előtt álló kocsi hátsó és első szélvédőjén keresztül tud e pontos képet lőni rólam a trafi…de ettől függetlenül köszönöm a válaszod,már kaptam kielégítő választ egy rendőr ismerősömtől…további szép napot

ápr. 19. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:
5-600 m távolságból nem tud a lézeres trafi sem olyan képet produkálni amin a rendszám olvasható. Sebességet betud mérni de Kb. 150 m en belül tud rendszámot is leolvasható képet készíteni.
ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!