Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fagyálló folyadék kell...

Milyen fagyálló folyadék kell 2006-os Suzuki Burgmanba?

Figyelt kérdés

Vettem egy 2006-os Burman 400-as robogót. A kötelező cserék megvoltak, kapott új féktárcsákat és gumikat is. A hengert hónoltattam és új dugót és gyűrűket raktam bele, a szeleptömítések is cserélve lettek, mert csipegette az olajat. Fel kéne töltenem fagyállóval, de a fagyálló típusát nem találom a kézikönyvben, csak hogy 1.3 liter kell bele.


Eddig kék vagy lila színű folyadék volt benne, nehéz megmondani.


Milyet vegyek bele, kéket vagy lilát? Van itthon rózsaszín fagyálló az autókba, az is jó bele?


Köszönöm a segítséget!



ápr. 19. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
ápr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont ezt írtam, hogy a manualban nem találom, hogy milyen kell, csak a mennyiség van megadva.
ápr. 19. 10:22
 3/5 Morzsi007 ***** válasza:

1,3 L hűtőfolyadékra érti, ami fagyálló (koncentrátum) és, desztillált víz keveréke. a keverék aránya határozza meg hány fokos lesz a hűtő folyadék.

Szerintem mindegy milyen színű, az arány nem mindegy. Egy az egybe ne öntsd bele a fagyállót.

ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Motorokba másmilyen hűtőfolyadék kell mint az autókba. Szín szerintem nem számít. Nekem a Suzuki Dl650-emben zöld volt mikor megvettem, ami ha jól tudom a gyári fagyálló színe, most meg Motulból a sárga van benne.

[link]

ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy ne bántsa az alumíniumot, de azt hiszem már a mai minőségi fagyállók mindenbe önthetőek.
ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!