Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault scenic (1-2 generáció)...

Renault scenic (1-2 generáció) Renault megane 1gen. Mind a kettő 1.6 motorral. Első autónak valamelyik lenne 500-600ezerig. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

#Renault #első autó #Renault megane mk1 #Renault megane 1
ápr. 20. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből szerintem már nagyon szép példányokat lehet találni. A hátsó hídra, fékrásegítőre és a gyújtótrafókra kell odafigyelni, de amúgy nagyon egyszerűen és olcsón fenntartható autók, rozsdásodás nagyon nem jellemzi őket. Bontott és új alkatrészt is aprópénzért lehet találni hozzájuk. Csak ajánlani tudom.
ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Páran a scenictől (első generációs) óva intenek pedig bejövős. Azt mondják ennyi pénzért nincs jó belőle
ápr. 20. 19:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából mindegy, mert nemcsak az első autód lesz. :)
ápr. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Benzines 2-es jó állapotban szerintem nem ennyibe kerül... Inkább keress egy jól rendben tartott 1-est. Amúgy muszáj egyterű legyen?
ápr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 igazából lényeg hogy jól pakolható legyen (szeretek cuccolni.) de a szedánokat nem szeretem. Nekem az 1es scenic is tetszik
ápr. 21. 08:42
 6/10 A kérdező kommentje:
#3 ha nem 1-3 évig szolgál ki hanem 5-6 évig annak is örülök
ápr. 21. 08:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Megane 1 ph2 kombi is érdekes lehet akkor.
ápr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

Ennyi pénzért vagy kicsit olcsóbban is jó vétel lehet ? Mert máshol mondták hogy telefon árban vette a sajátját (kb 300ezerbe)

ápr. 21. 09:04
 9/10 A kérdező kommentje:

#7

Bár kombi se annyira játszik. Nem akarok olyan hosszú autót azért is tetszik az egyteres mert nem olyan hosszú

ápr. 21. 09:16
 10/10 A kérdező kommentje:

[link]



Kb 750ezerig kíváncsiságból néztem. Találtam már egész jó állapotú 2es scenicet is.

ápr. 21. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!