Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Parkolhatnak közvetlen a...

Parkolhatnak közvetlen a kapum előtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Családi házban lakom,most költöztünk ide férjemmel,örökölt ház. Van egy olyan probléma,hogy a szomszéd folyamatosan az én kapum elé parkol. Eddig ugye nem zavart senkit mert évekig nem lakott itt senki,de most hogy ideköltöztünk és nekünk is van autónk szeretnénk az udvarunkra beállni és kiállni amikor kedvünk tartja. Egyébként közterület a kapun kívül,de nincs valami szabály erre,hogy közvetlen a kapuban állhat e vagy sem? Többszöri célzás ellenére is itt áll ugyanúgy, én pedig nem szeretnék már veszekedni.
ápr. 20. 23:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#10: Hát nem tudom, én csak odamentem a szembeszomszédhoz, hogy csókolom, mostantól engem fog itt látni szemben. Ebben nincs semmi, alap udvariasság, nem járunk össze vagy ilyesmi, de egy alap köszönés és kész, nem kommunizmus. Ott a szomszéd szólt volna a szerveknek, hogy új ember van a környéken.
ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Alap udvariasság ott kezdődik, hogy nem állok be mas elé, ha látom, hogy oda beköltöztek. minek a felesleges nyálas köröket lefutni, úgyis lefigyelnek, jobban tudják ki mikor hova megy/jön, mint te magad.
ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12: Az miért nyálas, hogy köszönsz a közvetlen környezetednek? Igen, látja, vagy nem, eltelik pár hét aztán feltűnik. Nyilván könnyebb sunnyogni
ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk én bemutatkoztam az alsó szomszédnak az első hétvégén. Éjjel bulizott, mert sokáig üres volt ez a lakás, azt hitte mehet tovabb a banzáj... rávertem az ajtót éjjel 3kor, meg írtam a ház gondnokságnak. azóta este 10től tudja mi a dolga.
ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nem a köszönés a gond, hanem bemutatkozni. de most komolyan, minek? addig jó hidd el, amíg nem tudják ki vagy. volt pár szomszédom, eszembe se jutott átmenni bemutatkozni.
ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mi évek óta ismerjük őket, anyukám háza volt amit én örököltem, szóval bemutatkozni nem kellett egymásnak. Szóltunk nekik,hogy amint rendbe tettük az udvart szeretnénk beállni, erre az volt a válasz, hogy azt csináltok amit akartok attól függetlenül mi ugyanúgy ott fogunk állni, majd szóltok ha mentek valahova. Igazából ez nem is célzás volt, de ilyen válasszal mit kezdjek? Ezért kérdezem, hogy szabályos e,hogy itt áll továbbra is.
ápr. 21. 19:47
 17/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, legközelebb elall szurd ki a kerekét vagy kromofag....
máj. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!