Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Múlthéten Tiszakécskén voltam...

Múlthéten Tiszakécskén voltam átutazóban, ahol benzinkútnál tankoltam az 1.9pdtdi-mbe gázoljat. Eleinte minden normàlisan ment, majd 20km után az úton kigyulladt a motordiagnosztika, ezután füst szagot éreztem, leálltam, és szénné égett. Miert?

Figyelt kérdés
Mire a tűzoltók kiértek oda menthetetlen volt. Semmi se maradt a 14 éves, 208.0000kmt futott kocsimból.

#tűz #Pdtd
ápr. 21. 13:00
 1/9 A kérdező kommentje:

Írtam a kútnak, abba a városba hétfőn érkezett friss üzemanyag.

A kocsival eddig egy baj volt [ tavaly cserés lett a biztosítéktábla].



208ezer-t akartam írni. Tök riadt vagyok

ápr. 21. 13:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk?
ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha az üzemanyagtankba nyomtad a gázolajat, akkor biztos nem attól égett le, ha felborult a hátsó ülésen a kanna és kifolyt belőle, akkor az okozhat ilyen jelenséget, főleg, ha segítesz a jelenségnek egy kis cigihamuval is.
ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom valami konstrukciós hiba.
ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
és most ennek mi köze a tankolásnak?
ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Azt hiszed hogy most hogy rossz minőségű a gázolaj és a kút térítse meg a károd???

Vagy ennek a kérdésnek mi értelme van?

ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

JA látom már , ez egy német technika.

ÍGy ezeknél előfordul hogy szarrá ég.

ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
eddig német autókat vettem, egy se gyulladt ki... kivéve ha hozzánemértők megbarmolják...
ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok dohányos.

De az ismerősömet néha hazavittem vele, hülye voltam, megengedtem neki hogy bent is cigizzen

Majdnem naponta takarítottam a kocsit, de a fenébe is az eset előtt nem. Volt rà precedens, hogy a hátsóülésen is vittem benzint

ápr. 21. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!