Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Dio AF18 index egyet...

Honda Dio AF18 index egyet villan és utána semmi?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy Honda Dio-m(AF18) és az index egyet villan és utána semmi. Ajándék áron vettem, 3 évet ált és minden gyári benne. A motorban nincs akkumlátor de kap elég áramot hogy müködjön mivel mielőtt lerakta az elöző tulaj mondta, hogy úgy lett elrakva, hogy minden müködőtt rajta. Úgy olvastam, hogy ilyen "egyet villan" esetekben a relét kell cserélni.Az interneten nem találtam hozzá relét.Ha valaki foglalkozott már ilyennel, esetleg tudd hozzá ajánlani egy rendes relét? A válaszokat előre is köszönöm!

ápr. 23. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnék valamilyen robogó bontót, vagy rendelnék sima univerzális relét. Nem nagy tétel.
ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont azért nem működik normálisan,mert nincs benne akku. Az én motorom is indul akku nélkül,de az elektronikus dolgok mint a digi műszerfal, és az indexek olyankor nem működnek normálisan, mert ezekhez kell az akku. Gondolom amikről olvastál,azokban is volt aksi 🙂, szóval előbb azt vegyél.
ápr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az index ezeken a hondákon még alapjáraton is működik akksi nélkül, fordulaton meg pláne. A világítás is.
ápr. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha bírja akku nélkül is az indexet, akkor első körben azért megnézném, hogy van-e rendes töltés, és a 3 év állásban nem-e csak kontakthiba keletkezett valamelyik csatinál.
ápr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!