Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Focus Mk2 2007 1.4 mentközben...

Focus Mk2 2007 1.4 mentközben a check engine lámpa villogni kezdett majd elaludt.(messze vagyok otthonról ezért kérdem,ma még haza kéne jutnom) Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Előzmény:néha rángatott,kiolvasás:gyájtáskimaradás egy hengerben,víz volt a gyertyafészekben.Kiszárítát,motorburkolatot is leszigeteltem ami amúgy volt a motoron.tegnap esős idő,be nem ázott ugyan de jött a rángatás.Most magas fordulatszámon jött ez a check engine villogás ami el is tünt.mennyire járhatok így vele egy napot?
ápr. 24. 06:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A villogás komolyabb hibát jelent, pl. égéskimaradás. Ha eltűnt, akkor szerintem használható, amíg fel nem bukkan újra, hisz ha olyan komoly lenne, nem tűnt volna el.
ápr. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát reménykedj, hogy csak az általános külső elhanyagoltság miatt bejutott a víz és ennyi volt.

Ha nem, akkor majd a trailer hazavisz félútról. Kp. legyen nálad a trailerhez meg a száma olyannak, aki oda is ér, és ebben a f/sza időben nem kell fél napot fűtés nélkül az út szélén dekkolni.

ápr. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az már megvan,hogy a víz az ablakmosó fúvókánál folyik be.De tippre szerintem áthúz a gyújtókábel a múltkori beázás után.A kérdés lényegében az,hogy a villogó lámpa lehet e megint gyujtáskimaradás?
ápr. 24. 07:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Igen, nagy valószínűséggel az.
ápr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hibakódolvasás után kettes henger gyujtáskimaradás
ápr. 24. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Cseréld meg valamelyik másik trafóval, töröld a hibakódot, ha átmászott az égéskimaradás oda, akkor a trafó rossz. Tönkremehetett a víztől.
ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A focusban 1 trafó van viszont a gyertyacserére gondoltam 2 henger között
ápr. 25. 10:23
 8/8 A kérdező kommentje:
Trafó+gyujtókábel csere,száraz időben jelenleg jó.Ablammosó fúvókák kicserélve
ápr. 29. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!