Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Subaru Justy vonóhorog?

Subaru Justy vonóhorog?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy nagy szükségem lenne egy vonóhorogra a 2004-es subaru justym-ra, viszont nincs rá 100 ezer forintom sajnos. Azért fordultam hozzátok, hogy hátha valaki tudna valmilyen olcsó megoldást? Na most egy akármilyen sima vonóhorgot nagyon olcsón is tudok szerezni, például ami volkswagen amarok-ra van az csak 20k forint és 4 csavarral kellene felfogatni, de nem tudom, hogy hozzá lehetne-e gányolni az autómhoz valahogy? Természetesen úgy szeretném ezt megoldani, hogy bíztonságos és törvényes legyen, csak egyszerűen szegény vagyok. Ha nem lehet bíztonságosan megoldani ezt a dolgot olcsóbban, akkor semmiképp bele se kezdenék!

Köszi szépen, ha valaki tud valami okosságot.


ápr. 24. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kezdj bele. Azt tudod, hogy villamossági része is van? Dugalj, visszajelző LED, stb., plusz műbizonylat, plusz még le is kell műszakiztatni, tehát az otthoni gányolásnak semmi helye nincs.
ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Még az jutott eszembe, hogy még egy igazolás is kell a vonóhorogról, hogy erre hivatott szervizben lett felszerelve. Úgyhogy bármilyen ügyes vagy, ilyen igazolás nélkül nincs műszaki vizsga.
ápr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem véletlenül, a régi Suzuki Ignis II, Subaru felirattal. Mivel egy-két műanyagot leszámítva ugyan az a kettő, így a Suzuki horga jó rá, olyat 20-30.000 körül kapni a bontóban.
ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!