Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyedülálló emberek,gyári...

Egyedülálló emberek,gyári melósok miért vesznek furgont, vagy kisbuszt, ha nem maszekolnak vele?

Figyelt kérdés
ápr. 24. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Honnan tudod, mit miért csinál vele?
ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Nyilvan nem mindegyikrol mondhato el, de a futomu, hajtaslanc eleg szivos ezekben az autokban. Mondhatni malhas szamarak, baromi igenytelenek, egy regi Transit, Berlingo, Caddy amig szet nem esik vagy fel nem gyujtod, megy. A motorokbol is altalaban a kevesbe kihegyezett verziok voltak ezekben. Ha uresen hasznalod oket a futomu sokkal jobban toleralja az uthibakat, mint egy szemelyauto eseten. Ami a mai uthalozatot nezve, fontos tenyezo.
ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Valtoban a fokozatok is rovidebbek, vegattetel is kisebb. Gyengebb motorral is jol mennek, csak sokat kell valtani. Fogyasztasuk is jo. Cserebe autopalyan 110-120 az utazo, ami sokaknak megfelel.
ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Toyota Hiace. Ki ne hagyjuk. De a Kangoot, Jumpert, Dokkert, Partnert, Combot, Doblot is idelehet irni. Mind tartosabb mint egy azonos evjaratu szemelyauto az adott markabol.
ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell neked mások életével foglalkozni.
ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszenek, csak a logikát nem értettem.
ápr. 24. 18:14
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Nekem Partner van és nagyon elégedett vagyok vele.

Kényelmes és nagyon tágas , lehet menni vele kirándulni és minden belefér.

HA mi kirándulunk akkor 20 liter víz, kompresszoros hűtő, kv főző , campinggáz és nem szűk a hely.

VAló igaz hogy én se járok 100-nál gyorsabban.

ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Mert ahhoz van kedvük.
ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Pl. horgászni kitűnők, de építkezéskor is jól jön a nagyobb raktér.
ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

2-es: A Berlingoról sok minden elmondható, de hogy agyonüthetelten, az pont nem.

Nekem már a nagy fényszórós berlingóm volt, napi szinten ment bele a 150-200km. Esett szét alattam, pedig vigyáztam rá. Kuplung, hosszbordás szíj, hátsó ajtó kilincs, és még nem volt benne 150.000km. Egyedül a motor volt igénytelen, 1.9 szívódízel, de miután elmentem a cégtől, elkezdték lecserélni a berciket. Nagyon nem volt tartós az előző modell sem, egy ismerősöm szállított olyannal, locsolta az ezreseket a szerelésekre.

ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!