Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motoros boltokat, vagy...

Milyen motoros boltokat, vagy termékeket ajánlanátok? Lábzsákot, kézzsákot, dobozt, stb. kiegészítőket keresek, tul nagy a valasztek.

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom van hasonlo kerdes, de az ruhara iranyul. Egyebkent azt is keresek, protektoros bőr overalt szeretnék venni, 100 ezernel tobbet nem adnek ki rá. Hasznalt boltok is jok lehetnek. Pl a jajjcicaban lattam ilyeneket.

Keresek kámzsát (símaszk, sisakmaszk), kérdés hogy milyet érdemes? Merevitett orreszut, vagy sem, milyen anyag? Selyem? Poliészter? Lábzsák, kézzsálból term. vízálló kéne, és kézből vagy olyan, ami nem tul meleg, de meleg, es nyaron is jo, vagy ami nem meleg, de kesztyuvel belefer a kezem. Labzsakbol olyan kene, amit a robogó elejéhez is kötni kell, de elöl fed rendesen, szél, eső ellen, és magamra max 1 ponton kell csatolni. Keresek tovabba nagyobb motoros taskat/fenéktáskát/fartáskát/fardobozt/sisakdobozt, olyat, ami nagyobb, mint 1 sisak. Jo lenne, ha magassagra lenne nagyobb, mert amig a testem er, ugyis legellenalas van, de amiket talalok, givi stb utazok, azok mindig szelesebbek, de robogora nem jo a széles. Jo lenne, ha egy karton viz beleferne egymagaban, vagy ugymond 2 sisak egymason, vagy ilyesmi koncepcio, hogy pakolni tudjak. Ezen kivul ruhazati ajanlasokat, protektoros kesztyure, csizmara/bakancsra szivesen varok.


Milyen markakat keressek? Melyik boltokat keressem fel budapesten? Milyen anyagokat az egyes termekeknel, mire figyeljek? Mikor jo a csatt, mikor a tepozar, stb, milyen rogzitesu, hova, dolgokat keressek?


Köszönettel:

egy kezdő :)



ápr. 27. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Shox, és a Superzone üzleteiben nézz körül, de gyűjtögess még, mert 100 ezerért nem kapsz egyrészes bőrruhát, azok 150-től kezdődnek.

[link]

[link]


Meg szerintem inkább esőruhát vegyél, ehhez van kesztyűre és csizmára is húzható feltét

[link]


De robogóra minek bőrruha? Csak nem a Becsületes nepper videóját nézted tegnap? Ő szerintem közel fél millát otthagyhatott, és még bukót se vett

https://www.youtube.com/watch?v=trFsGcZYTfY

ápr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Uff :D bakker. En ilyen 60-tol lattam vhol, de nem szeretnek gagyit venni.

:DD nem, nem neztem, de koszi, megnezem.


Hat engem a 11-ik robogozos napomon mar el is sodortak, sort elozve lampanal, nem nezett a tukorbe, kirantotta, elismerte, es lassan mentem, megovott a kölcsön protektoros szovetkabat, meg a farmer, de azert egy komolyabb kene, ha nagyobb a baj. Overalt csak praktikussagi okokbol, hogy normal ruhara ravegyem, es celallomason meg levehessem egyben, illetve azt is olvastam, hogy a bor tartosabb balesetnel, mint a szovet, valamint, hogyha kulon vannak, akkor kabat felcsuszhat es fujhatom a vedelmet.


Köszi szépen! Ment a zöld:)

ápr. 28. 03:54
 3/4 anonim ***** válasza:

A megvan, hogy ezeket a bőrruhákat sem a meglévő ruházatod fölé veszed fel, hanem max póló, alsónemű, vagy valamilyen aláöltöző van alatta, de nem komplett ruházat :) Pont a bőrruha aminek passzosan kell rád illeszkednie. Robogózáshoz én maradnék valamilyen protektoros bőrkabátnál, meg van direkt motoros farmer, ami kevlárerősített szövet, és persze protektoros ez is.

[link]

ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oh, fene. Köszi! :)


Bar amugy a farmert is ugy hordom, hogy nadragra ra, csak eleg maceras 😅

ápr. 29. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!