Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon " vibráló " autó...

Nagyon " vibráló " autó utalhat kettőstömegű hibára? Vagy arra, hogy egytömegű van benne?

Figyelt kérdés
Például ha állok a piros lámpánál a fényszóró fénye nem szépen egy pontba világítja meg az előttem álló autót, hanem " remegve ". De ez a vibrálás az egész autóra elmondható. 1,9 TDI Passat. Ez utalhat arra, hogy a kettőstömegűnek már nincs sok hátra? Vagy egytömegűvan benne?
ápr. 28. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik lámpa fül törött.
ápr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Enni erre gondoltam. Megnéztem. És épek.
ápr. 28. 09:29
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is*
ápr. 28. 09:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Egytömegű nem reszket erősen, épp csak a kormányon érzed, hogy be van indítva az autó. Nézd meg a tartó bakokat. Illetve nyisd ki mindkét első ajtót teljesen, a végénél remeg-e erősen, illetve egyformán, vagy inkább csak az egyik. Lendkerék ellenőrizhető az önindítót kiszedve, meg kell számolni, hány fog a holtjáték, egyáltalán mozog-e, nehogy még legyen szorulva.
ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt szintén dízelnél. A bal lámpa fénycsóvája enyhén vibrált fel-le ahogy álltam a pirosnál. Én is azt hittem hogy a fényszóróval van a baj de miután kapott új gyári fényszórót szintén csinálja. Szerintem motorikus eredetű, fáradt motortartó bakok vagy nem megfelelő injektor(ok) miatt túlzott a vibráció.
ápr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet még esetleg a fényszórón belül is az állító rész hibája
ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Motortartó bakok tavaly lettek cserélve. Pont ezért, hogy ezzel majd megszűnik a vibrálás, de nem. Mondjuk azok már nagyon rossz állapotban voltak.. Gáz adásnál emelkedett fel a motor.. 😃
ápr. 28. 10:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Simán lehet minimális égéskimaradás is, nem tökéletesen égeti el az üzemanyagot pl. pisilő porlasztó miatt. Feketén füstöl? Sokat fogyaszt?
ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem kormol egyáltalán. Másnap első indításkor füstöl egy párpercig, amikor már kiérek az utcából már semmi füst. Fogyasztását viszont sokallom.

Ismerősöm Octavia-ja ami kb ugyan ez a setup eszik 4-5 litert.. Én akárhogy megszakadok alig tudok 8 liter alá menni.. Hasonló körülmények között autózunk.

ápr. 28. 15:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Motorkód?
ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!