Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » WD-40 lánckenő sprayről...

WD-40 lánckenő sprayről tapasztalat?Nagy enduróhoz használható?Van olyan jó mint más,ismertebb gyártók láncápoló terméke?

Figyelt kérdés

ápr. 28. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy divat lett, sokan váltak WD-40 imádóvá. Nem mondom hogy nem használható, egy vékonyka olaj. Sajnos mint sok minden más, ez is a "ami mindenre jó az semmire sem igazán jó" kategória. Lánc kenésre sokkal sűrűbb, tapadósabb lánckenő spré százszor alkalmasabb.
ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fűrészláncolaj kell arra.
ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók,kérdem,tudjátok e hogy a wd40 egy márkanév,rengeteg különböző célú termékkel?Nem csak a klasszikus kék dobozú trutyit jelenti.
ápr. 28. 12:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos jó, bár én az ilyen hangzatos igéknek, mint a "tartós kenés" nem hiszek egy olyan spray esetén, amit 500-800 km-enként úgyis használnom kell, és fele annyiért már van Motul. Ki kell próbálni, de szerintem annyival nem lehet jobb, mert végül is a lánc kenése az egy egyszerű dolog, ezekben gyakorlatilag olaj van, meg szappan, hogy kössön is és ne kelljen naponta fújni, de nem hinném, hogy pár száz km meg két kiadós eső után ne kelljen ezzel is újrafújni, mint bármely másikkal.
ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagyok híve a spréknek, sokkal olcsóbb ,és hallani a lánc futásán is,hogy jobb a sima motor vagy akár a sürűbb láncolaj is,mint ezek fújható olajok.
ápr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy lehet rossz, ha arra van kitalálva... Az ára viszont lehet borsos a nagy név miatt. Szerintem akár a legolcsóbb is jó lehet erre, amire nem kell a nevet megfizetni.
ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!