Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ENVI kútról lehet tankolni...

ENVI kútról lehet tankolni gyalogosan marmonkannába?

Figyelt kérdés
Motoros fűnyíróba lenne szükségem üzemanyagra, de nincs autóm ,s úgy láttam egyes kutakon kifejezetten tiltják a kannába való tankolást, miszerint, "csakis a gépjármű beépített tartályába" lehet tankolni.

ápr. 30. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol lehet kannába tankolni. De ha nem lehetne akkor sem tudnának sokmindent csinálni ha már elkezdted tölteni a benzint.
ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!


De valamit nem értek akkor, hogy ezeket a táblákat miért teszik ki egyes töltő kutakon?

(Csak így tudom mutatni az idézett szövegről:

[link] )


Azt értem, hogy ha már elkezdtem beletankolni a kannába, akkor nem tudnak velem mit csinálni, de nem szeretném hogy vegzáljanak amiért a táblák ellenére kannázok, ezért kérdeztem.

ápr. 30. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezzel foglalkozni.

Legfeljebb úgy állj oda hogy ne lássanak rá hogy töltöd, majd méssz és fizetsz.

Amikor 480 ft volt akkor és mindíg töltöttem kannába is bőven.

ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ez a hatósági áras baromkodásnál volt. Rendes üzemanyagos kannába bármelyik kúton tankolhatsz gyalogosan is.
ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ment a zöld, köszönöm a válaszokat!
ápr. 30. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam kannába tankolni. Soha nem szóltak miatta. Dízel autóm van, de a fűnyíróm benzinnel megy. Volt már hogy autóval álltam be, kivettem a csomagtartóból az 5 literes kannát, megtöltöttem, fizettem. Senki nem szólt, nem kérdezett semmit. Aztán olyan is volt, hogy hétvégén szaladtam el benzinért. Kb. 500 m-re lakom egy benzinkúttól. Ennyire a dízel autót feleslegesnek tartottam beindítgatni. Elsőtáltam, kezemben a kannával. Gyalogosan beálltam, megtöltöttem, fizettem, ugyanúgy.
máj. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!