Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem be egy jobbos kanyart...

Vettem be egy jobbos kanyart gyök kettővel és közben kiesett a bal első kerék. Akkor vettem észre hogy már a csavarok sem voltak meg, mert nem találtam a környéken 4-ből 3-at. Érdemes megnézetni a felnit, hogy sérült-e?

Figyelt kérdés

Volt szerelőnél azóta a kocsi, futóműnek semmi baja nem lett, de néha egy erősebb kanyarnál kicsit úgy érzem, mint ha "ütne" a kerék. Érdemes megnézetni azt a felnit? Sérülhetett egyáltalán annyira, hogy ütést érezzek erős kanyarnál? Kérdeztem gumist is, ajánlotta, hogy cseréljem le a csavarokat, hátha az volt a baj, így kapott mind a 4 felni új csavarokat.


Köszönöm



ápr. 30. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a felni nem nagyon sérülhet, inkább a féktárcsa, mert arra esik az autó.
ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A felni hogyne sérült , hisz amíg a csarokat elhagytad addig kóválygott a kerék és ütötte minden felé.

Azt azért furcsa hogy azt nem vetted észre mert iszonyú hangja van és félre is húz olyankor meg sétél az autó .

ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kettes válaszoló. Egyenesben mentem, fékezésnél 2-3 kopogás/döcögés volt, és a kanyarban hullott is ki. Előtte 2 napig állt a parkolóban az autó, előtte semmi hasonlót nem tapasztaltam.
ápr. 30. 20:38
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk nem kéne elhagyni a csavarokat, lehet van egy jóakaród?
ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Mindenképp elvinném egy centrírozásra.

#4 Nekem is ez ugrott be.

ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Centíroztasd a kerekeket. És ügyelj, hogy meghúzzák a csavarokat.
ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Olyan nincs hogy csak úgy kiperegnek a felnicsavarok.

Ahogy olyan sincs, hogy nem lehet észrevenni a csavarok fellazulását.

Ha esetleg tényleg annyira béna vagy hogy nem veszed észre, akkor pedig ne vezess!

ápr. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves hetes válaszoló.

Ha tudnád értelmezni amit írtam, akkor nem lett volna szükség a válaszodra! Köszönjük az okosító válaszodat. :)

Tudod ez is olyan, ha nem tetszik egy poszt, nyugodtan görgess tovább. Csak az olyan degeneráltak állna le ilyen megnyilvánulással, mint te. :)

máj. 1. 08:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Pedig azt mondom én is hogy amikor a csavarok fellazulnak , már csak ha 2mm-re is azt már lehet érezni, hallani.

Hát még ha fél vagy egy centire kijön a kerék és imbolyog ott, borzasztó hangja van és szinte nem lehet egyenesen menni vele.

Úgy hogy vagy ne tegyél fel kérdést vagy pedig ne várd azt hogy most hasra essenek mert te veled ez történt.

máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Mondjuk ha rá van rohadva a felni az agyra, és még 1-2 csavar fogja, nem biztos hogy észreveszed. Körforgalomban kapott egy oldal irányú terhelést, akkor leugrott az agyról, vitte magával azt a pár csavarmenetet is ami még tartotta azt az egy csavart amit megtalált.
máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!