Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek? naked...

Milyen motort vegyek? naked leginkább

Figyelt kérdés

Tavaly szereztem A nagy kategória jogsit.

Nagyrészben melóba járnék vele kb 30 kilométer Szigetszentmiklós-Budaörs

25 éves 185cm 90kg

kb 2000kilométert tettem meg 1 suzuki xf650es túraenduroval, amit eladtam mert számomra túl sok minden romlott rajta el.

fontos lenne a megbízhatóság ezért párezer kilométeres motorokat nézek inkább vagy újat.

lehetőleg valami könnyen kezelhetőt vennék.

már a budgetet eltoltam 3milláig

szóba kerül már 1 honda 750 hornet is újonnan ami talán még túl sok lenne nekem,de akár egy 2020as yamaha mt03 is elég lenne ahhoz amihez használnám, bár autópályán már kicsit kevés de ezzel is meglenne még a fun is és sokkal olcsóbb... és nem félteném annyira mint 1 új motort



máj. 1. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Szívem csücske, ha bejön a retro-vonal.


[link]

máj. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szolovjov ***** válasza:
MT-03-ast elfogadnám én is. Autópályára is bőven jó, hiszen 180-190 körül van a vége, a max meg 130.
máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Japánt. Japánok között meg a Honda kb. a vezető, ha nem motogp-ről hanem normális emberek motorjairól beszélünk. A többi csak azért van, hogy a verseny ösztönözze a Hondát az innovációra, meg hogy a Hondának ne kelljen robogót-nagyrobogót gyártania. :D

Vegyél egy ezredfordulós sornégyeset, amit rendesen szervizeltek a korábbi tulajok. Honda Hornet, Suzuki Bandit, Yamaha ER6 ezek mind egy kaptafa. Meg persze legyen egy megbízható, japán motorokkal foglalkozó szerelőd. Van bőven szerelő, aki csak japán motorokkal foglalkozik, de azokkal profin és jó áron.

máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2 Nem a végsebesség számít, hanem az, hogy egy hirtelen gázfröccsel mennyi tartalékot tudsz kihasználni. Ha az MT-03 fel van pakolva és egy utas is ül mögötted, akkor az az abszolút minimum autópályára.
máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én napi használatra egy Honda NC750S-t vagy SD-t vennék. Az SD automataváltós. Keveset fogyaszt, a tank helyén tárolórekesz van, és megbízható modell.

Pl: [link]

máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet az XF650 helyett egy inkább egy V-Strom-ot kellett volna venned, újabb modell is, meg azért a V2-es blokk egész alacsony fordulatról húz, nem kell szétforgatni, hogy menjen. Egy jó plexivel meg kellő szélvédelmed is van, ami azért nem hátrány egy nakeddel szemben, amin ugye semmi, és pl a korábban említett MT-03 hiába megy 180-190-et, ha 120-nál már elviselhetetlen a huzat.
máj. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nakedre is van kis plexi, ami ha nem vagy túl magas pont a fejed fölé tereli a szelet. Nekem a 176 centimhez a Horneten kb. akkora plexi van, mint a két tenyerem, és 180-as utazósebességig teljesen elviselhető a menetszél. Kb. 150-nél olyan, mint oktatás alatt a plexi nélküli motoron 110-zel volt. Apámnak viszont pont az arcába nyomja a szelet az a kis plexi. Szóval ezt ki kell próbálni, de csak emiatt nem mondanék le a nakedről, ha valakinek a naked tetszik.
máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
350es Zontes?, pl a GK350es malacul nez ki, vagy ott a CF Mototol(a BMWnek szällit be) is a välasztek. En magamnak nem feltetlen vennek Yamahät vagy Hondät, mondjuk en a robogot reszesitem elönyben mert sokat värosozok...
máj. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
máj. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!