Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A5 vagy BMW E90 a szebb?

Audi A5 vagy BMW E90 a szebb?

Figyelt kérdés

Facelift M pakett BMW és 2x S line az Audi.

Melyiket tartjátok szebbnek?



máj. 12. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A 2.0 TDI-t, ezek közül. LCI előtt M47. Kinek mire érzékeny a szeme ugye :D
máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A külseje érdekel inkább. Mondjuk ez a kettő között...

[link]


[link]

máj. 12. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem konkrét példányok, hanem a típusok között kéne dönteni, és neked személyesen mind a kettő nagyon tetszik, akkor állapot felmérés alapján a jobb karban lévőt ajánlanám. A te ízlésednek kell megfeleljen, ne másnak vegyél autót :)


Magamnak valószínű egyiket sem venném meg. Legrosszabb időszakban készült TFSI motor, korai kigyulladós és folyton lánc cserés 20d... A BMW legalább kevesebbet eszik, de mindkettő sokat fog kérni fenntartásban.

máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint jobban tetszenek a BMW-k (beleértve ezt a konkrét példányt is). Az Audi mára tömeg lett, értem ez alatt, hogy a VW konszern összes autója kb. hasonlóan néz ki elölről... VW, Audi, Seat, Skoda. Nincs már sok különbség köztük sem külsőleg, sem technológiában. Persze vannak különleges modelljei az Audinak, de most egy "átlagról" beszélek.


Egy BMW-t viszont mindig minden körülmények között fel fogsz ismerni. Nekem személy szerint a régi modellek jobban tetszettek (manapság, az F és G szériáknál sokszor már csak nüansznyi különbségek vannak a modellek között), de ez az E90 pont régebbinek számít már úgymond. Egyébként egy A5-t szerintem inkább az ötös osztállyal kellene összehasonlítani (E60).

máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!