Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Powershift váltó helyes...

Balázs03 kérdése:

Powershift váltó helyes használata?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, hogy elviszem a Ford Mondeo 2,0 250LE típusú személyautómat powershift váltó felújításra mert sehol nem találtam olyan kaliberű autót mint a Ford Mondeom /extrák tekintetében/ már enyhén szivárgott belőle a váltó olaj. Sikerült megoldani azt, hogy papíron kaptam ráfizetéssel 450e km - garanciát. Azt mondta a szerelőm, hogy abban az esetben ha rendesen használom még többet is el fog menni. 50e nél váltó olaj csere stb. Utána néztem a 450e km - nek is. Ami csere után indul 3 napja hoztam haza és mentem vele 80km et. Szóval egy darabig el fog tartani mire bele rakom.


Az a kérdésem, hogy mit takar a szakszerű használat. Mivel eddig nem volt automata váltós autóm nem, hogy powershift.


Hátha tud mondani valaki még tippeket.



#Ford Mondeo #automata váltó #Powershift #Ford Mondeo powershift #Váltó helyes használat #Automata váltó helyes használat
máj. 12. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

"Azt mondta a szerelőm, hogy abban az esetben ha rendesen használom még többet is el fog menni."


miért nem őt kérdezed meg a szakszerű használatról?

máj. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Hát igen
máj. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
vissza kettő padlógáz
máj. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Sebességmámor, mindenki ezzel vádol,

A kilométeróra is csak lehunyt szemmel számol.

A gumi lángol, az autó szinte táncol,

A lábam le nem száll a gázról…"

máj. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!