Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift első autónak?

Suzuki Swift első autónak?

Figyelt kérdés
Szerintetek megfelelne egy 1993-2004-ig gyártott Suzuki Swift első autónak? 1.0, 1.3 vagy 1.6 motorral ajánlott venni, melyikkel van a legkevesebb probléma? Jól fogyasztanak ezek az autók?

máj. 14. 12:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit akarsz rászánni? Nem a megbízhatósággal meg a fogyasztással lesz gond, hanem a rozsdával.
máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Olyan 400 ezret.

A másik lehetőség a Suzuki WagonR+, leginkább afelé húz a szívem.

Mindenféleképpen Suzukit szeretnék első autónak, majd utána valami komolyabbat.

máj. 14. 12:54
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő szuper első autónak szerintem. Nekem volt swift és Ignis is.
máj. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 ajtós ezres Swift volt. Imádtam nagyon. Nagyon megbízható autó. A rozsda viszont nagy ellensége tényleg. Az enyémnek is lakatolni kellett az egész alját. Nem olcsó mulatság.

Ha megint Swiftet kéne vennem, akkor az 1,3-as 16 szelepeset venném. 83 vagy 84 lóerő bőven elég.

máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1.0 Wagonrrel jársz a legjobban problémamentesség szempontjából, csak városi használatra az a legjobb. Annyira nem rohad mint társa és típushibája sincs. Karbantartás és kimegy a világból.
máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is ezt vettem volna a gyereknek, ha autózni akart volna. Nem ér annyit, hogy javítsam a törést, de elviszi A-ból B-be és rutint szerez.
máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha már a suzuki törik az már régen nem jó. Volt ezresem régen és nagyon szerettem.
máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#7 Mindenre fel kell készülni. Másik fiam a '96-os Corollát meghúzta a saját nagyanyja kerítésén... Pedig direkt mondtam, hogy ha töri az autót, a bal oldalt törje, mert a jobb oldala még szép. :D Mindegy, azóta azt az autót már felvásárlták és Afrikába hajóztatta a belga.
máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8-as! Karambolra értettem. :D
máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#9 Ja, a karambolt azt nem bírják, tény. De azért a karambol ritka. Inkább a meghúzás a gyakori, az meg pont Swifttel ideális, mert nem sajnálod annyira.
máj. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!