Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható szervíz karambolos...

Megbízható szervíz karambolos javításhoz?

Figyelt kérdés

Sajnos figyelmetlen voltam és összetörtem szeretett autóm. Egy oszlopnak csapódott, és az eleje alaposan meggyűrődött. Mivel lassan mentem és nem volt nagy erejű az ütközés, nem tört össze menthetetlenül viszont huzatópadra mindenképpen szükség lesz és a váz 1-2 részét is pótolni kell. Az alkatrészeket könnyen be tudom hozzá szerezni és a fényezést/festést is vállalják ismerősők, viszont magához a lakatoláshoz/huzatáshoz mindenképpen szükségem van egy profi hozzáértő műhelyhez.

Azzal tisztában vagyok hogy nem lesz olcsó a javítás, de semmi áron nem szeretnék megvállni az autótól mert kötődök hozzá, és eleve egy nem túl gyakori típusról van szó.

Budapesti szervízre lenne szükségem, tudtok valakit ajánlani?


máj. 14. 15:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!