Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Évi 60 ezer km-re milyen...

Évi 60 ezer km-re milyen autót vásároljak 5 millió forintért?

Figyelt kérdés
Kőszeg-Bécs távra kellene egy autó, amivel kényelmesen megtehető ez a táv. Dízel vagy Hibrid legyen? Márka, típus? 2.0 CRTDI Skodákkal szemezgetek, illetve még a Toyota Priusokkal.
máj. 14. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
A Prius jó választás.
máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Prius.
máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3. Jól néz ki, de én ezt már csak hobbiautóként használnám.
máj. 14. 22:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi kmre csakis dízelt. Prius csak városi használatra kellemes, nem autópályára van tervezve. Sem a hangszigetelések, sem az ülések, sem az ereje, sem a karakterisztikája nem kellemes erre a felhasználásra. Tapasztalatból mondom. Dízelt vegyél minél újabbat. Akár a Skoda is jó.
máj. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez havonta alsó hangon 200 ezer Ft bármilyen autóval ill napi 3 óra. Az extrém kopást ill értékvesztést nem is számolva.

Én hosszútávon inkább közelebb költöznék a melóhoz. Mert ez hosszútávon tönkreteszi az embert.


De hogy a kérdésre is válaszoljak: ha tudod otthon vagy a melóhelyen tölteni, akkor egy jobb elektromossal lehet jól járnál, ami hozza a napi távot bőven (autòpályán, szar időben) hatótávként. Bár erre a keret lehet kicsit szűkös. Viszont így olcsóbban jönnél ki jóval az üzemanyaggal és az évi 3-4 olajcserét is megspórolnád.

máj. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

VAG CRTDI-t, amilyenre igényed van egyéb szempontokból.

Polo, Golf, Fabia, Octavia, Leon, Scirocco stb stb. Ami méretben megfelel és formára tetszik

máj. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Morzsi007 ***** válasza:
Hosszú távra nem jó a hibrid, az városba való. Csakis dízel a jó választás, bármennyire is sokan ellenzik ezt a konstrukciót.
máj. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én anno több mint két évig jártam Németországot egy benzines f astrával. Emiatt három év letöltendőt kaptam.
máj. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!