Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor csere papírok nélül?

Motor csere papírok nélül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég tettem fel kérdést ez ügyben már:) DE tovább folytatodott.

Volt egy motor cserém két hónapja,amiről nem kaptam papírt. Kerestem az autószerelőt ,nem volt elérhető.Írtam neki egy feljelentem sms-t.

Ma végre jelzett,hogy jön a papír a motorról.

Meg is kaptam egy e-mailt,ami egy gépkocsi ügynöktől jött vagy valami ilyesmi.

Amin,egy számla található ,amin 50.000 ft van hogy a mai napi határidővel be kell fizetnem. ( Hozzáteszem,hogy én már kifizettem a motort 2 hónapja a szerelőnek és nem kis pénz volt)

Ráadásul a megnevezésben csak ennyi van: Fiat 1.3 JTD gépjármű motor

Se szám se semmi.

Ilyennel találkoztatok már? Ez így szokott menni?


máj. 16. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez így semmit nem ér....

Kell a motorszám.


2 hónapja mi volt? Kicserélték a motort, nem kaptál papírt róla Te meg kifizetted?

máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen.

Naív voltam,most szívok.

máj. 16. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hú ez jó nagy szívás, szóval megint nem ad papírt, hanem fizess még :D Írd már ki a nevét a cégnek, hogy véletlenül se menjen arra többet senki... Google értékelés is mehet rá őszintén mindent leírva. Ezek után lehet hogy reagálnak. Nekem be szokott válni ha így packáznak velem.
máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A motorszám az mindenképp kelleni fog a jövőben, a számla így semmit nem ér. Ha nincs motorszám akkor a motor eredetét nem fogod tudni igazolni, így nem kerülhet bele a forgalmiba.
máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szolovjov ***** válasza:
Ki kell rozsdálni a motorazonosítónak. Aztán beleírják a forgalmiba, hogy az azonosító nem olvasható. Onnantól fogva hetente is cserélhetsz motort. Így szokták az öreg autóknál.
máj. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!