Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mielőtt megvennétek/megvettete...

Mielőtt megvennétek/megvettetek egy használt autót elvinnétek/elvittétek szervízbe? Ha igen, akkor is, ha volt vezetett szervízkönyve?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én elvittem amolyan vásárlás előtti állapotfelmérésre, 3000 ft-ért csinálták meg úgy érzem nekem megérte mert itt szóltak az első fékek gyenge állapotáról ezért én jeleztem az eladónak, hogy vagy lejjebb megyünk az árral vagy megcsináltatja... a javítást választotta.

A szervízkönyv sajnos semmire nem jelent garanciát, pontosabban csak akkor, ha utána is nézel, hogy tényleg végrehajtották-e a bejegyzett javítást/karbantartást... Sajnos ez kiváló keresetkiegészítést jelent embereknek akik hozzáférhetnek bélyegzőkhöz... egy aláírás, meg dátum meg nem téma a szervízkönyvet meg amúgy is adják az új kocsikhoz...

2010. okt. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Haver akart venni autót. Mivel mozgássérült, ezért csak az automataváltós volt jó neki. Megbeszélte a kereskedővel, hogy elviszi szervízbe. A szervízes egyből kiszúrta, hogy karambolos, amit a kereskedő mind előtte, mind utána bőszen tagadott, így kútbaesett az üzlet.

A második autóval hasonló volt a helyzet, ez magánember volt, nem kereskedő, nem törött-nem, oké, akkor szervíz. De a tulaj nem jött el, dolga volt. A szervízes megsúgta, hogy ez is törött kocsi. Ez az üzlet is kútbaesett. + a rengeteg idő, mert fel kellett utazni az ország széléről Budapestre, mert automata kocsikat itt helyben csak ritkán esnek be a kereskedésbe, pedig nem kisvárosról van szó.

Szóval érdemes megnézetni a kocsikat! Na de miért kell átverni a szegény embert?

2010. nov. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen elvinném, nem vennék zsákbamacskát, főleg autóból...
2010. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!


Én nem vittem el kicsit rá is fáztam, mert rosszak a fékek + szétvan rohadva a kipufogom. :( (Ettől függetlenül hál'isten nagyon autó, km pontos volt benne és gyönyörű állapotban volt a belesej, nem csak kivaxolva tényleg nagyon szép :)


De most egy barátommal nézgetünk hasonló tipusú autókat, mint az enyim és edig csak olyannal tallálkoztunk amiben piszkálva volt az óra / televolt hibakóddal. (Törést és társait már nem is keresük, elsőre laptop kábel elő hibákat ki olvas, és hogy ha rendben lenne akkor lehet réteget méregetni meg kárpított hajtógatni, de még nem lett olyan kocsi amibben ne lenne komoly elektronikai gigkszer. Úgy hogy mindenképpen érdemes pár ezere ft rászánni.

2010. nov. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10000-ért bárki csinál neked szervízkönyvet! Ezt ne vedd egy autónál konkrét és bizonyított előéletnek. Útlevelet,személyit is tudnak már hamisítani 1000 éve. Az autóval vele adott szervízkönyv annyit ér mint a kezelési útmutató. Kívűl,belül erősen látszódik az,ha egy autóra tényleg vigyáztak és megkímélve használták. Nem kell hozzá szakértő sem pedig márkaszervíz.
2010. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!