Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Yaris 1.4 D-4D első...

Dlhj kérdése:

Toyota Yaris 1.4 D-4D első autónak?

Figyelt kérdés

Autó vásárlás előtt állok és a minap szembe jött velem ez az autó és érdekel, hogy megérné-e megvenni?


Ára: 3.380.000



máj. 19. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Az autó rendben van, de ennyiért szerintem pofátlanul drága...
máj. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Teljesen jó, de biztosan kell a dízel? A Toyota inkább benzinben/hybridben erős, és ebben az árkategóriában tudsz hybridet is venni hasonló fogyasztással, mint a dízel.

Pl: [link]

máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Dízelt 2 liter felett veszünk. Kismotoros autók kisebb távokra vannak kitalálva, kis távokra pedig nem veszünk dízelt. 1.4-es motorból kétféle létezik: a benzines, illetve a tévedés. Ne ess tévedésbe.
máj. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És mi a véleményetek erről:

[link]

máj. 19. 09:33
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
#4 Ezerszer jobb választás.
máj. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Az 1.33-nál viszont nagyon figyelj az olajra, arra kényes. De ha normális olajat kap max 10 ezrenként, akkor nagy baja nem lesz
máj. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1.33 pont olajat zabáló tud lenni, ha nem a legdrágább olajat kapta, ami a legtöbb autó. Kérdező, inkább azt írd le, mire kell az autó, mennyi pénzt szánsz rá, hány km-re lenne általában beindítva?
máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Nekem 1,4 D-4D Yarisom van, bár régebbi kiadás.

Kifejezetten ajánlom mindenkinek, aki sokat használná városon kívüli használatra. Nekem van mellette egy kis benzines városi használatra.


Ez a motor nagyon megbízható, keveset fogyaszt. Szóval jó választás.


Olyan 4 körül már van 1,5 HSD is. Ha sokat jársz városban, akkor az lehet a tökéletes megoldás neked. Amennyivel drágább, az visszajön az alacsony fogyasztás miatt.

máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon jó az 1.4 D-4D, ha nagyon sokat van használva. Első autót valószínű, hogy keveset fogsz használni és városban. Arra meg inkább benzines való. Szerintem valami olcsóbbat érdemes első autónak, ha meghúzod, tönkreteszed stb. akkor ne legyen akkora probléma. 1-1,5 millió fölött nem érdemes első autót venni szerintem. 1-2 évig megtartod, megtanulsz rajta vezetni, és utána akár 10 milliós autót is vehetsz ha szívednek az a vágya.
máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!