Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy oldjátok meg a munkába...

Hogy oldjátok meg a munkába járást, ha az autó szervízbe van?

Figyelt kérdés
Nekem a szerelőm mindig csak 2-3 hét múlvára tud időpontot adni. Annyira bosszantó, hogy most is nagyon sürgős lenne, de nem tudja elvállalni, pedig így nem használhatom a kocsit. Munkába járáshoz elengedhetetlen számomra. Ti hogy oldjátok meg, ha ingáztok?

máj. 21. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Busz, haver kocsija, elektromos kerékpár, séta, szabi, céges kocsi kölcsönkér.
máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csereautó vagy tömegközlekedés.
máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk eddig maximum egy hét volt, amit várni kellett a szerelőre. Egyébként tömegközlekedéssel oldjuk meg. Általában a munkába járás a legkisebb olyankor, mert mindig olyankor történik valami, amihez nagyon kéne kocsi :D
máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Vagy vehetnél japán autót, hogy ilyen ne nagyon forduljon elő.
máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Eleve tömegközlekedéssel járok munkába vagy biciklivel
máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szolovjov ***** válasza:
Nekem is ilyen bajom van most. Jó sok baja össze van gyűlve a kordénak. Céges busz nincs, menetrend szerinti járattal nem elérhető a munkahely. A hét hat napján meló van, hiszen gyár. Két megoldás van: két autót kell tartani, vagy esetemben megvárom míg rendes motoros idő lesz és akkor megjavítom a bajait, addig járok két keréken.
máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 Pont én is így vagyok! Alternatívaként vettem egy 50-es motort, hagy ha valami van a kocsival, akkor betudjak járni, meg jó időben spórolni is lehet vele, aztán 3 hónap után már nagymotort tanfolyamra jártam :) Busszal helyközi és helyi járattal legalább 2x1,5 óra lenne az út, ami kocsival 25 perc. Sajnos idén nekem is sokba lesz a kocsi, csak szintén el van havazva a szerelő.
máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#4. Még jóhogy a kérdésbe bele se írtam milyen autóm van :D


Nekem a bicikli és a tömegközlekedés nem opció, mivel 25 km-re lévő megyeszékhelyre járok be dolgozni. :) Sajnos 1,5 óránként megy busz, igazából, akinek nincs két autója vagy éppenséggel nem Pesten lakik az megvan lőve ilyenkor…

máj. 21. 20:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyrészt olyan autót választok ami kevésbé szopat le. Másrészt alapból közel keresek munkát(ami egy nagyobb városban nem lehetetlen) így amúgy is gyalog járok.
máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%

"a tömegközlekedés nem opció, mivel 25 km-re lévő megyeszékhelyre járok be dolgozni. :) Sajnos 1,5 óránként megy busz"


Rengetegen járnak ennél sokkal messzebbről busszal úgy, hogy egyetlen busz van műszakváltáskor, amit el kell érniük.

Vagyis csak picsogás ez az egész részedről.

Ha olyan gazdag vagy, tartsál két autót. Fizesd rájuk a díjakat, aztán rájössz, hogy kb. arra keresel, hogy fenntartsd a két autódat.

máj. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!