Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Elég régen véget ért már az...

Elég régen véget ért már az Orange County Choppers , Mi lett a családdal és a vállalkozással azóta?

Figyelt kérdés
Sziasztok ide és nem a tv rovatba nyitottam a kérdést, gondolom ide sok motoros jár hátha nézték a müsort. (meg autósok is.) Én nem igen tudok jól angolul, tudja valaki mi lett az évek alatt idősebb Paul Teutul vállalkozásával, és családjával? köszi
máj. 22. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az OCC csődközelben van, de működik tovább. Ifjabb Paul a saját vállalkozását viszi nagy sikerrel. Tehát lényegében ami a legutolsó évadban van a két Teutul összeveszése óta, csak a gazdasági helyzet változott alattuk.
máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csődbe ment

[link]

máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bővebben (alkalmazottak listája, szolgáltatások változása, stb.):

[link]

[link]

máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 köszi forditóval én azt tudtam kinyomozni, hogy becsődölt a cég, Paul az öregebb Floridába költözött és ott valami hasonlót inditott, de itt megakadtam, hogy most ugyanolyan motoros céget e.
máj. 22. 17:50
 5/7 A kérdező kommentje:
2-3 as köszi érdekes Paul YT csatornája és ez új dolog lehet mert hét napos videók vannak ott.
máj. 22. 17:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom indított-e másik céget is, de ott a weboldalon az info, hogy továbbra is viszi az OCC-t.
máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez fura mert becsődölt... de lehet én olvastam valamit rosszul vagy értettem félre, irtam nem jó az angolom.
máj. 22. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!