Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fm transfmitter?

Fm transfmitter?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy Toyota avensis T25-ös modellem amibe bluetooth hiányába vásároltam egy fm átalakítót.

A 90,50es frekire állitottam ezt is és így nyilván a kocsit is ezután egy darabig megy is a zene bluetoothról

Majd a kocsi 10-15másodperc után átáll a 90,95ös frekire magától ahol egy másik rádió van

Ez mitől lehet?



máj. 23. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tedd messzebb a rádióadóktól. A transzmitter gyenge jelet ad, a közeli rádióadó zavart adása is erősebb ennél, ezért a rádió megpróbál ráhangolódni.
máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És van ötleted, hogy milyen frekvencia lehetne jó? Mert olyan sűrűn vannak, hogy nem találok olyat ami ne ugorna tovább
máj. 23. 11:16
 3/7 A kérdező kommentje:
Hiába rakom pl 88,2re akkor is felugrik egy idő után 88,8ra
máj. 23. 11:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert ott egy másik adó, te magad mondtad. Annak a jele erősebb, ezért arra áll át. Állíts be másik frekvenciát. Én anno a 90.0-t használtam, nem nagyon volt baj vele sehol, pedig bejártam az országot, kivéve az M0-t, mert ott mindig bezavart valami. M4 csomópont és Szigetszentmiklós között. De ha arra nem jársz, akkor jó lehet.
máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bazaltkaroly ***** válasza:
100%
Be kell állítani a rádión, hogy ne keressen élő frekvenciát. Némelyik rádió fel tudja ismerni, hogy van-e adás az adott frekvenciát, és egy idő után áttesz a legközelebbi adóra. De ez rádiófüggő, hogy hol lehet állítani. Nekem ha jól emlékszem a régi autómon, az "AS" gomb volt, de nem vagyok biztos benne. Próbálgasd.
máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5

+1


AS gomb, vagy hasonló.

A TA (traffic alert) is érdemes kikapcsolni. Az útinformra kapcsol át.

máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, a TA gomb volt az.

Köszönöm mindenkinek

máj. 24. 08:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!