Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen Jumper 2022-es ha...

Citroen Jumper 2022-es ha nálam van a két kulcs akkor járó motorral, hogyan tudom bezárni az utastér mindkét ajtaját?

Figyelt kérdés
máj. 24. 06:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát a kulccsal.
máj. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak a jobb oldalon nincs kulcslyuk. Az az ajtó nyitva marad. Mert ha a bal oldalon bezárom kulccsal akkor az nem zárja a jobb oldalt.
máj. 24. 08:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Rámpánál szoktam rakodni furgonba, ott a raktérnek nyitva kell lennie, emiatt nem lehet használni a központi zárat. Ilyen esetben belülről a biztonsági övet át kell fűzni az ajtó fogantyúján és azzal rögzíteni csukott állapotban. Lehet spaniferrel is, csak azt tovább tovább tart előszedni, kitekerni, befűzni, racsnizni.
máj. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3# Ez nekem is eszembe jutott, és valószínűleg így is fogom csinálni. Határon be kell mennem a vámra és hűtős áru lesz nálam. Köszönöm a választ!
máj. 24. 08:49
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért azt ne feledd, hogy ez a módszer nem életbiztosítás. a műanyag elemet csak 2-3 csavar tartja a kasztnihoz, láttam már olyat, hogy feszítővassal felnyitották az ajtót, a műanyag belső burkolat meg ott lógott az övön. Mivel gondolom nem egyszeri eset, ezért ajánlom éjszakai zár beszerzését. Van noname is, de hirtelen a THULE-nél találtam ezeket:

[link]

máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#2 És egy 2022-es autóban nincs központi zár?
máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Van központi zár. De azt csak a távirányítóval lehet működtetni. És ha jár a motor akkor hatástalan a távirányító.
máj. 24. 10:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor sehogy.
máj. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs egy lakatot ábrázoló gomb a váltó felett? Az eladás jelző mellett.
máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 A belső záró gomb akkor zárja az ajtókat, ha az összes ajtó csukva van. De utána ki kell szállnia a fülkéből és ajtónyitáskor mindkét első ajtót nyitja a központi zár és a jobb oldalit nem tudja visszazárni.
máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!