Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik üzletben lehet a...

Melyik üzletben lehet a legjobb áron NŐI motoros bőrruhát venni (protektorokkal)? Online is érdekel.

Figyelt kérdés
Illetve érdekel még, hogy melyik a pratikusabb viselet: az egyrészes vagy a kétrészes? Hobbi szinten szeretnék motorozni.
máj. 24. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Mármint akkor a létező legolcsóbb kell?

Nyílvánvalóan a kétrészes a praktikusabb, nem is értem hogy merül fel kérdésként.

máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát azért fontos a minősége is, de nem kell, hogy full profi legyen, mert nem versenyezni szeretnék vagy 300-al száguldozni.


Miért lenne nyilvánvaló? Még sosem próbáltam ilyesmit, nem tudom melyik a kényelmesebb, praktikusabb, amelyik motorozás közben is jobb... 🤔

máj. 24. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Én épp most jártam végig ezt a kört, 6 motoros boltban voltam, 3 teljes napom ráment, mire összeállt minden fejben, mi a legjobb választás.


Arra jutottam, hogy mindenképp bőr kell, az adja a nagyobb védelmet, de ebbe is kell plusz protektoros gerincvédő és mellvédő, ha elfér.


Ár-értékben nekem a plus racinges bőrkabát tetszett a legjobban, 11. kerületben van üzletük, 85 ezer ft körül van egy kabát. Nadrág 65-75.


Ezután elmentem a profibb cuccok irányába, úgy voltam vele, hogy a ruhán nem akarok spórolni. Végül a pardi üzletében vásároltam (18.ker), egy spidi kétrészes szettet. Protektorokkal, sisak, kesztyű, csizma, 800 körül állt meg a full szett, de ezt találtam a legjobb döntésnek.


Egyértelműen a kétrészes a jobb választás, össze lehet cipzározni, ha esel, akkor sem fog szétjönni, ellenben, ha pisilni kell, vagy kisebb szünet van, könnyebb levenni, hagyhatod akár a felsőt dobozban is, ha van.

Az egyrészesből nagyon nehéz kibújni, és a felső részét húzni fogod magad után, tiszta kosz lesz.


Amit tudj, hogyha ki tudsz csúszni egy bukást, akkor kisebb a gond, de ha megakadsz bármiben, akkor kis tempónál is lehet nagy a baj, a bőr ruha sem egy életbiztosítás, hiába AAA cucc, level2 protektorokkal, de ez a legtöbb, amit lehet tenni.

Csizmából érdemes olyat, amiben van boka merevítés és csavarodás gátló.

Kesztyűből pedig, ami érzékeli a teló kijelzőjét! 😁

máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De szuper vagy, köszönöm, hogy rászántad az időd egy ilyen részletes válaszra! 🤍
máj. 24. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!