Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Indulni szerettem volna az...

Rencsi1980 kérdése:

Indulni szerettem volna az autóval.Kézifék kienged,rükverc.Kb 1 métert tudtam hátra menni,összes fék befogott. Se előre se hátra.Fékpedált nem lehetett benyomni.Pár perc elteltével,mintha mi se történt volna. Mi lehetett a probléma?Köszönöm.

Figyelt kérdés

máj. 24. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de úgy kell indulni hogy rükverc és utána oldod ki a kéziféket.
máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kéne a fékekre egy takarítás és valamelyik kézifék bowden berohadhatott, mert keveset van/volt használva. Csere.
máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Minden napos használatban van az autó.Minden parkolásnál kéziféket használok,és sebességbe hagynom az autót.20 éve vezetek,persze nem ezt az autót,és sosem volt ilyen.Most próbáltam újra,semmi gond.Gonolom egy szerviz alánlott
máj. 24. 14:47
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 Akkor azzal nem lehet baj szerintem. Az viszont komoly baj, hogy nem lehetett benyomni a fékpedált, vidd el szerelőhöz.
máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen,ez aggaszt.A fékpedált egy cm-re se lehetett benyomni. Mint a beton. Buta kérdés, de menet közben ez előfordulhat, míg elviszem a szerelőhöz?
máj. 24. 14:57
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem tele van levegővel
máj. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Aztán hirtelen eltűnik mi? :D
máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"#6 Aztán hirtelen eltűnik mi? :D"


Tovább nem olvastam :D

máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 krwkco ***** válasza:
ABS van az autóban?
máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, van
máj. 24. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!