Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Három-négymillióért már lehet...

Három-négymillióért már lehet venni egy jó állapotú, jó autót?

Figyelt kérdés
máj. 25. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen, sőt, akár 1 millióért is, ha kifogod. Kinek mi a jó ugye. Valakinek csak a vadi új jó. Valakinek, ha gurul, megy, akkor már jó.
máj. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Bentley-ből például elég gyatrák vannak annyiért, de Dacia Dusterből csúcs modellt is kaphatsz.
máj. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Nem különösebben. A legfapadosabb új autók kezdődnek 7-8 millióért, egy valamirevaló autó 15-20 millió. 3 millióért csak valami igen régi kitudjamilyen darabot kapsz.
máj. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kerdes mi az igeny.

Daciabol pl 4M-ert 4-5 eveset kapsz ami rendesen vegig volt szervizelve.

máj. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól függ mi számít neked jó autónak és jó állapotúnak
máj. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

Ennyi f***t mint itt van 10-15 mill alatt nincs élet.

[link]

[link]

[link]

[link]

Tényleg 4millerért csak öreg lepusztult van...🥴

máj. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Ja ilyen 5 éves Octaviát vettem 4 éve 2.5 millióért 1.6 TDI-t (akkor mások voltak az árak). Azóta a kötelező karban tartásokon kívül 1DB agycsapágy csere volt 100.000km alatt. Tényleg lepusztultak ezek az 5 éves autók. Lehet jót venni könnyen.
máj. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen. De nyilván kompromisszumokkal. Azaz nem 2 éves lesz. Nem 40.000 km lesz benne. Nem nagyítóval kell keresni rajta a használati nyomokat. Ettől függetlenül ha karban volt tartva, lehet normál állapotú autót venni ennyiért, ami nincs lelakva, széthajtva, szétkopva, nem lóg a bele, nincs semmi takargatva, elsunnyogva, csak esetleg idősebb és/vagy nem kevés km-t futott.
máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6: ezért írtam, hogy kinek mi számít jónak.

Van akinél egy használt Dacia már megfelelő, van, akinél magasabban van a léc.

Ezért nem lehet ilyen kérdésekre jót válaszolni, mert mindig lesz egy idióta, akinek a filléres sz/r is elég, meg egy másik, akinek a zsír új full extra se elég jó

máj. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Daciak eseteben kepben vagyok mert nekem 2 is van. Csoportban is benne vagyok.

5 eve elegge jo aron lehetett venni Logant, mcv-t meg Sanderot ujonnan.

Sokan (koztuk en is) keveset hasznaljak a kocsit relative. Nalam pl az 5 eves mcv 40e km-et ment.

Sokan vannak igy. Raadasul anno olcson lehetett easy servicet kotni ami 5 evre kitolta a garanciat es ingyenes volt vele az eves szerviz 5 even at.


Ezeket a kocsikat kb 3-4M korul adjak felszereltsegtol fuggoen.


Nem kell full fapadra gondolni. Sok dolog egyszerubb megoldasu benne, de sokban van tolato kamera, radar, navigacio, tempomat.


Ezen kivul olyan kocsikrol van szo ha easy services volt, hogy 5 even at rendesen megkapott minden szervizt eloiras szeruen, illete a meghibasodasokat garanciaban javittattak.


Ha valakinek olyan kocsi kell ami nem rohad ki alola, annak ez jo valasztas.


Akinek a loero kell meg a felvagas, az megveheti a 3l-es 20 eves bombit, a tobbi lutri.

máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!