Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldi állampolgárkénn van...

Külföldi állampolgárkénn van lakcímkártyám amelyen “külföldi cim” van feltüntetve, ez elég nekem ahhoz hogy autót irassak a nevemre?

Figyelt kérdés

máj. 26. 00:41
 1/2 BeefEater ***** válasza:

Ha kettős állampolgár vagy és ebből az egyik magyar, akkor nincs gond.

Ha EU-s állampolgár vagy, akkor sem. Ha harmadik ország állampolgára vagy, akkor nem tudom. Általában jármű tulajdonlására nincsenek korlátozások, csak ingatlanra, de érdemes lehet felhívni az okmányirodát.


Hitelt viszont nem hiszem, hogy kapni fogsz magyarországi állandó lakcím nélkül.

máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok híve a hitelnek, jó dolog az ha pénzt tudsz belőle csinálni, én viszont csak egy élmény autót akarnék venni amit lassan a 7/8 évi munkám jutalmakénn megérdemlem szerintem, azért köszi szépen :D
máj. 29. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!