Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utálom a vezetési órákat,...

Utálom a vezetési órákat, teljesen elment a kedvem a vezetéstől, mert kiabál velem az oktatóm. Nem most kezdtem 140 óránál vagyok, 3 sikertelen vizsga után?

Figyelt kérdés
máj. 26. 21:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem igen. Nem neked való a vezetés.
máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem rosszból, de engedd el. Nem mindenkinek való a vezetés. Akármilyen rossz is az oktatód, ha 140 óra után sem tudsz normálisan vezetni, akkor nem vagy rá alkalmas.
máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Oktatót kellene válts, hátha a mostani még nem utáltatta meg veled végképp a vezetést.
máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
Én a 140 órából elsőre inkább azt a következtetést vonnám le, hogy mohó kis g3ci az oktatója.
máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%

Persze... Mindig az oktató a hibás

.. közben meg valószínűleg most is úgy vezet, mint más 5 óra után. Nyilván vannak nyomorult oktatók, de ő van ott, ő látja.


Gondolom váltott volna oktatót vagy iskolát a kérdező, ha annyira gáz lenne.


Szerintem csak megunta a vég nélküli, irracionális balfaxkodást és 130 óra után neki is elfogyott a türelme.

máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
nekem elég troll szagú a kérdés...140 óra, 3 sikertelen vizsga...nagyon túlzó, de jó probálkozás.
máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%
Állítom a kérdező így jobban vezet, mint az első kettő rosszindulatú tahó.
máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
az miért rosszindulatú tahó? nem mindenkinek való a vezetés. a nejem barátnője is ilyen. autópályára fel se mer menni, a városban a parkolóházban nem bírt ki- és beparkolni. ahogy beül az autóba már retteg. ha neked ilyen sofőrök kellenek az útra...
máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Első körben másik oktatót keress
máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
29%

#7


Majd remélem akkor is azt mondod, ha egy ilyen 100-200 órával vizsgázó antitalentum megöli a családodat az utakon. Majd akkor is okoskodj a rosszindulatról. Emberileg nulla vagy.

máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!