Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez a hirdetés kamu?

Szerintetek ez a hirdetés kamu?

Figyelt kérdés

[link]

A fickó azt állítja, Angliában van a kocsi, ő állja a fuvarozást (520E). Nekem 15%-ot kéne befizetnem, és ha megérkezett a kocsi, 10 napom van, hogy megnézzem, ha nem kell, visszaküldhetem, és nem kell fizetnem érte és a 15%-ot is visszakapom. Mellesleg az email címe 'liar'-rel kezdődik.

Mit gondoltok?


2010. okt. 29. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez a hirdető egy nagy "liar."
2010. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha másnem, akkor már csak azért is kamu h angol, m nem jobb oldalon van a kormány...
2010. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta itt vette, mikor itt volt, hazavitte Londonba, de ott sokat kellett volna ráköltenie, hogy ott használhassa.. bla bla. Amúgy az angolja nem túl jó (nyelvtan nuku) és a 2. képen mintha valami "für" szót látnék, az meg ugye német...
2010. okt. 29. 21:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kamu,mond meg neki,hogy hozza be,és akkor majd fizetsz.De előre semmiképp!
2010. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egyik típuslehúzás. Ez az autó nincs meg, és a pénzed sem lesz meg, ha elküldöd neki :)

Úgyhogy ha van felesleges kidobandó pénzed, csak nyugodtan. Amúgy nem eseti jelenség az expresszen ez a hirdetési és lehúzási forma.

2010. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bizton állíthatom hogy kamu,ugyanezzel a dumával akarták csőbe húzni az egyik ismerősöm:)
2010. okt. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez 100%, hogy kamu.

Nehogy bele menj, mert ugrik a pénz amit el kellene utalnod.

Valahol le is b@sználak egy kicsit, mert ekkora sültgalamb nem lehetsz, hogy egy ilyen átlátszó sz@rnak bedölj.

2010. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább itthon vegyél kocsit ami a szemed előtt van.
2010. okt. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanezt a dumát előadják drága kutyákkal is stb.
2010. okt. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem kell leb@szni, nyilván nem vagyok annyira elmebeteg :-), hogy belemenjek, csak kíváncsi voltam találkoztatok-e hasonló esettel, esetleg valaki pórul járt-e már így.

Köszi a válaszokat amúgy.

2010. okt. 30. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!