Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autót, hogyan lehet...

Egy autót, hogyan lehet véglegesen kivonni a forgalomból?

Figyelt kérdés
van olyan verzió hogy az autó nálam maradjon?
2010. nov. 7. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megbeszéled ($) a bontóssal, hogy kiadja neked a bontási bizonylatot, akkor azzal ki tudod vonatni végleg a forgalomból.
2010. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hivatalos:

1. Bontósnak leadni

2. Bontási igazolással + rendszámokkal ocsmányirodába bemenni

3. Kivonatási díjat fizetni

4. Hazamenni, örülni.


Nem hivatalos:

1. Bontóssal beszélni, bontási igazolást "megvenni" (20-25eFt minimum)

2. Bontós alvázszámot kivág (kell neki a hivatalos ügyintézéshez)

3. Mint fent a 2-ik ponttól

4. Autóval közúton nem "villogni". Ha alkatrésznek kell, minnél hamarabb szétbontani, ha másra, jól eldugni, közúton max. trélerrel mehet.

2010. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

amit hallottam... :

elkell adni egy külföldinek, és az okmányirodába ezzel a szöveggel kell előállni, hogy " jött egy külföldi, aztmondta elviszi az autót, de a papír nem kell neki" erről valami tapasztalat? azonkívül hogyokirathamisítás..

2010. nov. 8. 22:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Okirathamisítás, amiért téged fognak seggberúgni, illetve akkor is kell egy adásvételi, mivel az minimum két példányos szokott lenni (egy a vevőnek, egy az eladónak)
2010. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
természetesen adásvételivel gondoltam én is. egyébként egy golf egyesről van szó, nem a világ legnagyobb értéke..
2010. nov. 10. 22:42
 6/6 anonim válasza:
megtudom neked oldani adávételi szerződéssel dreed002@freemail.hu
2011. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!