Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok a Cagiva Freccia...

Mit gondoltok a Cagiva Freccia 125 motorról?

Figyelt kérdés

Nyáron rakom a jogsit (B-s van és simsonozok meg robogok).

Tervezek egy motoros túrát át az országon és bele szerettem a cagiva frecciába de nem tudom mennyire megbízható motor.. akinek lyen van tudna írni pár dolgot mire kell figyelni?


2010. nov. 13. 14:15
 1/8 anonim válasza:
Ezt nem muszáj fő szempontnak vedd,de én is gondolkodtam ebben a motorban 2éve mikor vettem egy 125öst,és azt hallottam nem éri meg.Ez egy régi olasz motor,és(nem provokatív kijelentésnek)az olasz motorok híresek a nagy szrvízigényükről.Jó motor,és erős is,viszon nem túl megbízhatónak hallottam,és biztos vagyok benne,hogy egy hosszabb túrát nem élne túl.És ezt a motoros oktatóm mondta,mikor kikértem a véleményét,hogy megéri-e frecciát venni,mert én is kiszemeltem akkoriban.Közismert,hogy az olasz motorok inkább pályára valók erejük miatt,viszon nem túl megbízhatóak a mindennapokban.Persze ez csak egy vélemény,nem azt mondom,hogy csak erre építsed a döntésed
2010. nov. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

vegyél Mito-t. újabb, "szebb" , jobb :)


az enyém eladó :)

2010. nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem megbízhatatlanok az olaszok h párszáz KM-enként kéne vmit csinálgatni rajtuk. Kibírná azt a túrát az biztos!
2010. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mennyiért eladó? :) küldj képet (asszem kint van a mailem) és megbeszéljük
2010. nov. 13. 21:31
 5/8 anonim válasza:

Alkatrész ellátás miatt meg a ronda kinézete miatt nem venném meg.

rotax blokkhoz mindenhol van olcsón minden!

95-98körüli rs125 t vennék ha 125ös 2T kell.

2010. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem bejön a freccia :)
2010. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Oszi001 válasza:
Nekem volt 125-ös frecciám!7 sebesség , power szelep!Egyedüli problémám az volt amikor hozzám került h nagyon melegedett, de egy hűtővíz csere megoldotta a problémát!Ezek után minden héten 4X80 kilómétert tettem meg vele minden probléma nélkül!(ezzel jártam dolgozni!)Nekem még a 7 sebesség volt rajta kifogásolandó,nekem az nem jött be annyira.Szerintem erős gép ,túrára is jó!
2014. febr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már megvettem, azóta fel is lett újítva, viszonylag könnyen kaptam hozzá alkatrészeket bontóktól és alkatrész nagykerektől. A 7 sebesség csak a Lucky Explorer-re jellemző, az enyém 6 sebis, erős, nagyon húz és megbízható. Párszáz kilométert a felújítás előtt is bele raktam pedig le voltak tapadva a dugattyú gyűrűi. Még akkor is jól húzott. Hát még most.
2014. febr. 15. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!