Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb kombi autó?

Melyik a legjobb kombi autó?

Figyelt kérdés
Kisebb áruk szállítására kellene egy jó kombi. Ami fontos: megbízhatóság, olcsó fenntartás, kevés üzemanyag fogyasztás, nagy raktér. Opel astra szerű, 200ezer forint körül, max 250. Nem kell, hogy szép legyen. Indoklást is kérnék, ha lehet.:) Köszi
2010. nov. 15. 20:16
1 2
 1/16 anonim válasza:

Dacia 1310 kombi változata

Még mielőtt lefikáznák az autót, elmondom, nekem semmi bajom nem volt vele SOHA! igaz nincs is széthajtva...olcsó a fenntartása, hatalmas hely van benne

2010. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt Dacia igaz nem kombi de sose volt semmi komoly baja a 19 év alatt...


Amúgy nemtudom milyet vegyél... talán:


[link]

2010. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
1310 Dacia? Van még olyan őrült Dacia tulaj Mo.-gon aki mikor jó pénzt adtak a románok érte anno,nem adta oda nekik? Amúgy elég elvarázsolt emberek élnek még mindig itt nálunk,aki hiszi,hogy max. 250E ft.-ért kap normális "megbízható" autót a pénzéért. Mese habbal...
2010. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

opel omega a caravan? 1850literes csomagtér...

2literes 115lovas motor... a világból kivisz...

2010. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi, de Daciat nem igen szeretnék. Amúgy elég elvarázsolt emberek élnek még mindig itt nálunk,akiknek nincs más dolguk, mint a kérdezőt kritizálni. Magyarországon élünk, hahó. Ennyi pénzem van, sajna ebből gazdálkodom. Tudom, hogy kevés, de ha ennyi van akkor az nem mese habbal, hanem a rideg valóság. A caravanon én is gondolkodtam. Neked az van? Jók a tapasztalatok?
2010. nov. 15. 22:06
 6/16 anonim ***** válasza:

Amennyiben ebben a rideg valóságban "ködben" találsz magadnak értelmesnek tűnő kiszilikonozott kevésbé rohadó autónak nevezett valamit,nem árt ha van még mellé 250000 ft. +spórolásod alkatrészre és szerelőre.

Semmi kritika,csak nemrég szüleim ugyanígy autóvétel előtt voltak és nagy elképzelés részükről amin belül szuper autót akartak venni se több,sem kevesebb nem volt mint 800E ft.

Miután körbejártuk min.50 kereskedést szerte az országban,rájöttek a "rideg" valóságban,hogy ez a 800E ft. mindenképp kevés egy tartós megbízható autó vásárlásához. Nem titok,apám nyugdíjas anyám nettó 90E kap kézhez. Magyarul nem ügyvédek,nem orvosok.

Még 1x nem sértésként mondom de ez a fix 250E ft. a mai 2010-es valóságban vajmi kevés összeg egy normális autó vételéhez.

Ja,egy eredetiségi kb.20000, átírás megint egy 20-as minimum,plusz azok a hibák javítanivalók amik csak a megvételt követően jönnek elő. Ezzel számolsz? Ugye nem...

2010. nov. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%

Kérdés: -melyik a legjobb kombi autó?

Sztem: >>> BMW 530d <<<

2010. nov. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy a szarok közül melyik a kevésbé szar? Ami középszar. Tudom, hogy nem találok ennyi pénzért minőséget.
2010. nov. 16. 09:02
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Skoda felicia kombi. 6;6,5 liter országúton a fogyasztása, de nagyon lomha, olcsónak monható az alkatrész: 2 db kipufogó, 4 gyertya, fagyálló, motorolaj váltóolaj, olaj és levegőszűrőt cseréltem a múlt hónapban. Munkadíjjal eggyütt ez 52000ft volt. Az a baj hogy jó állapotút kb. 450-500 ezer ft-ért kapsz. Sajnos 250 ezer-ből csak lehajtott, agyonstrapált, általában alulszervizelt darabok vannak. Sok sikert a vételhez.
2010. nov. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Valamilyen Opel kombi. Csakis benzin, dízel Kadettel már szívtam egyszer eleget.
2010. nov. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!