Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KIA CEE'D SW autónak mik a...

KIA CEE'D SW autónak mik a pozítív, negatív tulajdonságai? Lehet hogy ilyen autót szeretnék venni.

Figyelt kérdés
Kettő kutya befér e a csomagtérbe? Milyen a fogyasztása az 1.4 benzinesnek, milyen menet tulajdonságai vannak?
2009. jan. 12. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt rengeteg tapasztalatot találsz róla, remélem számodra hasznosat is: [link]
2009. jan. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az 1,4 benzines inkább az 5 ajtóshoz való, azt remekül(szenzációsan viszi) de gondolom sw a csomagok, teher miatt kellene, oda inkább az 1,6 benzin, vagy az 1,6 dizel való.

de a ceedclub.hu fórumán bátran kérdezhetsz!


Egyébként szuper autó !! Nekem 1,4 benzines van.

Fogyasztása használattól függően 6-8 liter

2009. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nyugodtan vegyél, az 1.4-es benzines is elég bele, ha nyugodtabb típus vagy.

Azért az árért a legjobb kapható autó, és hátul is rendes (független) futóműve van.

2009. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A ceed a kategória legjobbja! 30 szoros tesztgyőztes!


Nekem két éve van, remek autó!! kényelmes de feszes úttartású, Rendkívül tágas, elől, hátul,a kategória legnagyobb tengelytávja, ESP vel mint egy sínautó kanyarban is, rendkívül gazdag felszereltségű, (a fapados indulót szerintem nem érdemes venni, legalább EX limitedtől , persze ha futja a büdzsé.)

2009. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy augusztusi 1.4 benyás van, fogyasztás országúton nyugodtan: 5,7, de a clubban volt akinek 4,69 !!!! a rekord. Kábé 4 kutya is befér hátra, az egynégyesről annyit, hogy 1.6-os golfok 170 környékén maradnak le, persze csak Németországban. Vége 205. Nagyobb motor max 120 felett jönne jól, valójában 170-180ig húz jól, onnan erőlködik, de hétköznap sose fogod érezni, hogy ez csak egy 1.4.
2009. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!