Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg lehet oldani, azt hogy...

Meg lehet oldani, azt hogy pl. van egy Audi A3-om, amin még a régebbi müszerfal van (tehát a kilométer ora, fordulatszámmérő), és ki lehet-e ezt cserélni pl egy 2009 es A3 müszerfalára?

Figyelt kérdés
Az nem probléma ha egyes szolgáltatások nem müködnek, csak az alapvető visszajelző eszközök. A csatlakozás ha jol tudom ugyanolyan, a méretek is. Szerintetek meg lehet oldani?
2010. nov. 19. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:

a VW csoport autóit úgy képzeld el mint egy halom legót.

Az Audi A3, TT, Seat LEON, VW Golf, Beetle nagyjából ugyanúgy kezdik az életüket és bennük lévő kapcsolók is hasonlóak. na jó, ugyanazok. A műszeregységet jó eséllyel 1-1 be át tudod tenni a régebbi A3-ba. Rengeteg Golf 2 szaladgál Golf3 vagy IV műszeregységgel (és motorral!!) szóval mindenféle különösebb probléma nélkül megvalósítható.

2010. nov. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindent meg lehet oldani csak egy megfelelő ember kell, aki megvalósítja.


Láttam már én is pár típusidegen km órát kocsikban...

2010. nov. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!!!:)

Sokat segítettek!

2010. nov. 21. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!