Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gyertyakulcs kell a...

Milyen gyertyakulcs kell a Simsonhoz? Ti milyenszerszámokatszoktatok magatokkal vinni a motorozáshoz? Általában mik a leggyakoribb hibák, elromlások a Simson esetében?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor még megvolt a simsonom akkor csavarhúzó, pár villáskulcs volt nálam és egy kisebb fogó.

A legtöbb gond a karbival volt, többször kellet rajta állítani. Általában otthon kellett szerelnem, az út szélén sose álltam neki, kivéve egyszer amikor a súberral akadt egy kis problémám.

A kipufogó is rendszeresen kilazult pedig biztosítólemez is volt rajta. Egy csőkulccsal húztam meg kb 2-3 hetente amikor már csörgött rendesen. A csőkulcsot persze nem vittem magammal:D


Gyertyakulcs nem volt nálam soha, szerencsére egyszer se köpte be a gyertyát.

2010. nov. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyertyakulcs mindig legyen nálad, de egy tartalék gyertya sem árt, nem foglal nagy helyet, valamint legyen nálad egy csavarhúzó meg egy 10-es villáskulcs esetleg egy kombinált fogó, ezekkel a szerszámokkal sokféle hibát el tudsz hárítani az út szélén lerobbanva is.
2010. nov. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gyertyakulcs legyen, fogó, csavarhúzó, 10es kulcs. ezzel a négy kellékel meggenerálozod akár az árok szélén is.
2010. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!