Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Jog kistestű robogó...

Yamaha Jog kistestű robogó fogyasztása: 15 km-en fél tank. Hogy lehet?

Figyelt kérdés
Elvileg 3 literes fogyasztása van 100 km-en, azt mondják 40nél 2.5...nekem 15 km-en fél tankot megevett, pedig nem huztam neki, 20-30 al mentem városba, lámpáknál sorompónál leállitottam, és így is...nem sok az egy kicsit??? jah és semmi tuning cucc...az baj lehet h sokat állt??
2010. nov. 23. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ott valami jó nagy baj lehet, szedd szét nézd meg.
2010. nov. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

az hogy állt nem lehet baj szerintem aazal van a baj h régi a moci nem volt karbantarva és a motorja elég rossz azért eszik sokat



Ha felértékelsz köszönöm!

2010. nov. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 POciCi ***** válasza:
nem csöpög a benzincsapnál v vhol? :)
2010. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem csöpög egyáltalán sehol mer ha nem megyek vele, akk nem fogyaszt...meg nem tudok rola h van benne benzincsap amit manuálisan kéne nyitnom:D de sztem karbival kéne vmit csinálni, nem?:\ nem tudja valaki esetleg h mit hogy kell állitani a keveréken vagy valami? :\
2010. nov. 23. 18:30
 5/7 POciCi ***** válasza:

benzincsapos vagyok

a membrános benzincsapot is benzincsapnak hivjuk nem? :D

kipufogóján nemszokott kifolyni semmi?

2010. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hieszek neked h az vagy :D meg h membrános :D am nem tapasztaltam h folyik is vmi...
2010. nov. 23. 19:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Yamaha Jog-nak meg legtöbb japán járműnek jóval hamarabb elindul a mutató lefelé, de mikor már legalsó szintnél van, akkor is van benne benzin. Nekem ez van a Jogomnál és van két Mitsubishi kocsink, azoknál is. Vigyél magaddal egy 2literes flakonba benzint, robit tankold tele, és indulj el. Így kiderülhet, h a mutató megy csak le, vagy tényleg elfogy annyi benzin. Ha igen, akkor én karburátort nézném meg.
2010. nov. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!