Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "Rosszalkodtatok" ebben a kis...

"Rosszalkodtatok" ebben a kis hóban az autókkal esetleg motorokkal? Vagy valamikor volt már élményed hó driftben, és hasonlókban? Milyen volt? Milyen autóval voltál?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ja igen apával tavaly apámmal, de az csak 7köznapi 1.6 os focus de akkor is nagyon élveztem az egyik legjobb dolog :P:P tuti h idén is megkérem :D De én is kiváncsi vok trükkökre!!

16F

2010. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Most nem, de tavaly télen sokat marhultam. (Porsche 911, nagyon jó farmotor, hátsókerék hajtás és abban nem volt az ABS-en kívül más elektronika. A mostanival - Boxster - még nem játszadoztam, de még lehet, hogy fogok)
2010. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
911-ről Boxterre cserélni?? Miért? :D
2010. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
húzkodom a kéziféket rendesen :P clio 1.8 16v
2010. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mert a 11-esem már elég régi volt, költeni is kellett volna rá, meg azért elég sokat eszik. A Boxster lett az "ideális válságkompromisszum". :)
2010. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A múlt évben összetörtük a haverom BMW-jét :D De qrva jó élmény volt :) Idén viszont nem lesz mivel játszadozni. :(
2010. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én azelőtt rendszeresen az Eclipse-mmel, de csak olyan helyen, ahol semmi törhető nem volt. Minden télen rendszeresen járunk a rallys srácokkal kihalt területekre (itt Borsodban jó területek vannak).


Erre egy ladás marha tavaly télen elszámolta magát, behúzta a kéziféket, hogy megijesszen pár embert itt az úton, csakhogy a kocsija tovább csúszott és a jobb farával telibe kapta az én kocsim hátulját, ami itt parkolt a házunk előtt lévő hídon, de olyan erővel, hogy az orrát nekilökte a kerítésnek. A legszebb, hogy páholyból néztem. :(

2010. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Tavaly télen kicsit megforgattam a kocsi kerekeit az úton de nem akartam csúszkálgatni mert kombi autónk van és az ha megindul a maga 1300kilójával akkor nehéz megállítani:D


Most nem esett hó nálunk.

2010. nov. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
dehogy nehéz azt megállítani, eltekered a kormányt vissza 1 padlógáz
2010. nov. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Utolsó: Én is ezt szoktam csinálni.

Kézifék, és ha túlzottan kimegy a segge akkor padlógáz.

Persze nem közúton.

2010. nov. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!