Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet letenni korlátlan...

Hogyan lehet letenni korlátlan jogosítványt motorra?

Figyelt kérdés
20éves vagyok és azt hallottam hogy csak akkor tehetem le korlátlanra ha már A korlátozottra megvan. máskülönben ha letenném korlátlanra akkor 3évig nem ülhetnék nagymotorra. ez hogy van pontosan??? köszönöm
2010. nov. 28. 17:30
 1/6 POciCi ***** válasza:

ez kamu xD

20 és félévesen elkezded és kész :P

ezen az alapon

leteszed kocsira és 3évig nemvezethetsz autót csak mert segédmotorra nemvolt jogsid? :D

2010. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is így tudtam... 20.5 évesen elkezdem és megkapom. nem kell semmi más motorok kategória előtte.. kösz a választ.
2010. nov. 28. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van, hogy vagy 20és fél évtől kezdheted, vagy ha van 2 éves A korlátozott vagy A1.
2010. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nekem semmiféle motoros jogsim nincs...B kat. van tehát csak 50est vezethetem ( papíron:D )és szeretném elkezdeni korlátlanra... egyébként YAMAHA R1 ( 2002es ,998 ccm, 152LE) m

szerintetek jó?

2010. nov. 30. 02:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Az R1 az én véleményem szerint, a gyorsaságik három istene közül az egyik (gsxr1000, hayabusa). De hogy 125/50 előélettel ráülni egy R1-re az igen nagy merészség...Úgyis mondhatnám, hogy potenciális öngyilkos jelölt vagy...ha csak nincs benned annyi felelősség tudat és ész, hogy normálisan közlekedj vele.
2010. nov. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát igen az biztos hogy durva:D mintha anyámat hallanám:D egyébként ültem már(vezető ként:D) 750es Suzuki GSX-Ren, 600as Ninja-n szóval nem vagyok önkéntes:D és van bennem annyi felelősségtudat h 21évesen ne haljak meg, főleg azért mert szeretném ha barátnőm mögöttem ülne még jópár évig...és nem azért kell 900as motort venni h "húú de odatéptem neki" mivel itt a Mátra kb 8 km-re és ha elmegyünk motorozni akkor hozni kell a színvonalat...és nem vagyányságról beszélek:) de köszönöm hogy vigyázol rám :D
2010. dec. 1. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!