Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » HONDA CR-V vagy Land Rover...

HONDA CR-V vagy Land Rover Freelander?

Figyelt kérdés

benzines, kb 2002-es évjárat, land roverből a hard top-os fajta (a 3 ajtós)

melyiknek jobb a megbízhetósága? melyik jobb?

te melyiket vennéd?


2010. nov. 29. 17:17
 1/4 A kérdező kommentje:
ja, és manuálsi váltó
2010. nov. 29. 17:18
 2/4 A kérdező kommentje:
és a roverből dízel, vagy benzines?
2010. nov. 29. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a terepjáró képesség számít, és a szervizszámla kevésbé akkor Freelandert.

ha megbízhatóság akkor CR-V.

Én egyiket se venném. Mert mind a kettő rettentő kompromisszumokkal jár ráadásul egymással szembe. Mert a Freelander jobb terepen ha épp nem a szervizben álldogál. A CR-V meg ritkán hibásodik meg cserébe igazi "városi" terepjáró.


A kettő között én egyetlen olyan márkát ismerek aminek legalább olyan jó az összkerékhajtása mind a Land Rovernek, és annyira megbízható mint egy CR-V.

Ez pedig a Subaru Forester. Ameddig nem ér le a hasa bárhol elmegy!

2010. nov. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem nem kell off road körülményeken mennem, csak kicsit nagyobb termetű vagyok és hogy néz ki ha kiszállok egy sportautóból. Apukámnak Rovere van (sima rover) 2hónapot állt szervízben, mire rájöttek, hogy motorvezérlő elektronikát kell cserélni, amit anliából kell rendelni!!

Ezért én inkább a CR-V-t választanám. Főleg ha megyek haverokkal síelni, télen-nyáron elmegy, max földúton megyek vele.

2010. nov. 29. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!